Gençlik Kolları Genel Başkanından Kutlu’ya Ziyaret 17 Haziran 2016

AK Parti Gençlik Koları Genel Başkanı Ziyaret (2)AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ve beraberindeki heyet, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ve MYK Üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, AK Parti Gençlik Kolları olarak ziyaretler gerçekleştirdiklerini dile getirerek, “Gençlik Kolları tarafından yapılan çalışmaların istişaresi amacıyla bu ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bize her konuda destek olan partimizin büyüklerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ülkemizin geleceği olan gençliğimizin gayreti bizleri çok mutlu ediyor. Geleceğimiz adına umut doluyoruz. Özellikle son yıllarda AK Parti’mizin uygulamaya koyduğu çalışmalarla gençlerimiz yaşamda daha aktif rol almaya başladılar. İnşallah geleceğimiz, bilinçli bir gençlikle daha da güvende. Bu vesileyle ziyaretimize gelen partimizin Gençlik Kolları Genel Başkanımıza ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlara Kapalı
Bu Gönderi Yorumlara Kapalıdır
Haber Arşivi
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930