DOLAR 17,9679 0.29%
EURO 18,3059 0.32%
ALTIN 1.026,880,40
BITCOIN 4328214,96%
Adıyaman
31°

AÇIK

17:07

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

d697ae7433dfc063c2665007b1fe284c

ABONE OL
23 Şubat 2015 04:32
d697ae7433dfc063c2665007b1fe284c
0

BEĞENDİM

ABONE OL

        Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Adıyaman’da faaliyet gösteren aktif basın cemiyetlerini ziyaret ederek, yaygın ve yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilk olarak Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Cemiyet Başkan Vekili Yusuf Dündar ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanarak, cemiyet binasında basın mensuplarıyla sohbet etti.

Vali Mahmut Demirtaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyan Başkan Vekili Dündar, “Biz basın mensupları olarak Adıyaman söz konusu olunca gazeteciliği ikinci plana itiyoruz. Adıyaman olmazsa olmazımızdır. Adıyaman’da son birkaç yıldır güzel gelişmeler yaşanıyor. Adıyaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Sayın Valimizin hayata geçireceği projelerle Adıyaman’ın daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum”dedi. 

 Daha sonra GAP Gazeteciler Birliğini Genel Merkezini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Birlik Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Vali Mahmut Demirtaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyan GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adıyaman basın camiasına kazandırdıkları yenilikler ile basın hayatındaki birikim ve tecrübelerini dile getirdi.

Son olarak Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, Cemiyet Başkanı İbrahim Aslan ve üyeleri tarafından kapıda karşılandı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Cemiyeti ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür eden Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, “Sayın Valimiz, ilimize atandığı günden bugüne kadar basınla diyalogları çok iyi. Yaptıkları hizmet ve faaliyetleri basınla paylaşması çok güzel. Ayrıca, kamuoyunun sesinin kurumlara duyurulması noktasında yapılan haberlerde sayın Valimiz gereğini ivedi olarak yerine getirmektedir. Özellikle eğitim alanında Adıyaman’da yapılan çalışmalar ve ilin kalkınması adına hayata geçirdiği projelerde büyük emekleri bulunmaktadır. Kamuoyunun sesi olan basın olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Adıyaman’ın kalkınması ve gelişmesi adına Sayın Valimizin hayata geçireceği tüm projelerde basın olarak her türlü desteği vereceğiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bizler unutmayarak ziyaret eden Sayın Valimize cemiyetimiz adına çok teşekkür ediyoruz”dedi.

    Vali Mahmut Demirtaş ise, Basının ülkemizin ve ilimizin gelişmesinde çok büyük katkıları bulunmaktadır. Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Basının ilimizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkıları bulunmaktadır. İlin Valisi olarak basınımızla birlikte hareket ederek Adıyaman’ın sorunlarını çözmeyi kendimize prensip edindik. Önümüzdeki süreçte fedakâr basınımızın katkılarıyla Adıyaman’ın bölgenin parlayan bir yıldızı olacağını düşünüyorum. Adıyaman Gazetecilerinin yanımda çok farklı bir yeri bulunmaktadır. Fedakâr basın çalışanları sayesinde ilimizin en ücra köşesinde meydana gelen bir sıkıntıdan haberimiz olabiliyor. Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlenen tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutluyor ve tebrik ediyorum”dedi.  

 

gazeteciler ziyaret 1(1)

 

gazeteciler ziyaret 2

 

gazeteciler ziyaret 3

 

gazeteciler ziyaret 4

 

gazeteciler ziyaret 5

 

gazeteciler ziyaret 6

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP