DOLAR 18,1834 -0.08%
EURO 18,2370 0.28%
ALTIN 1.007,71-0,78
BITCOIN 357150-3,43%
Adıyaman
36°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

82.Yıl’da Çocuk Polikliniği Hizmete Açıldı

82.Yıl’da Çocuk Polikliniği Hizmete Açıldı

ABONE OL
10 Şubat 2017 17:26
82.Yıl’da Çocuk Polikliniği Hizmete Açıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL


Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 82. Yıl Hizmet Binasında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği hizmet vermeye başladı.

82. YIL

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ev Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Ek hizmet binasında 7 poliklinikte hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşı, 1 poliklinikte 82.Yıl Ek Hizmet binasında hizmet vermeye başladı. Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları poliklinik sayısını arttırdıklarını belirterek, “Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları binasında 7 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği ile Çocuk Kardiyoloji ve Çocuk Endokrinolojisi hizmeti veriyoruz. Biz vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için farklı poliklinik hizmetlerinin verildiği 82. Yıl Ek Hizmet binamıza Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğini açtık. Böylece toplam poliklinik sayımız 11’e ulaştı. Hekim sayımız arttıkça diğer branşlardaki poliklinikleri de bu hizmet binamızda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 

  1. Yıl Ek Hizmet Binası Poliklinik Branşlarından bahseden Doğan konuşmasını söyle sürdürdü; “Göz Hastalıkları Polikliniği, Beyin Cerrahisi Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, KBB Polikliniği, Cildiye (Deri ve Zührevi Hastalıkları) Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniğimiz bulunmaktadır. Ayrıca 82.Yıl Ek Hizmet Binası poliklinik hizmetlerinden yararlanmak için; MHRS’yi arayarak veya 82.Yıl Ek Hizmet Binası ilk kayıttan randevu alabilirsiniz. Muayene olan hastalarımızın tetkik ve görüntüleme hizmetleri randevuları 82.Yıl Ek Hizmet Binasında verilmektedir.82. Yıl Ek Hizmet Binamızda Verilen Hizmetler; Poliklinik (11 branş) Laboratuvar, Röntgen,EKG,SFT (Solunum Fonksiyon Testi) ve Alerji testleri”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP