DOLAR 17,8966 0.03%
EURO 18,4544 0.04%
ALTIN 1.028,69-0,10
BITCOIN 4283534,82%
Adıyaman
34°

AÇIK

04:22

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adıyaman’da AKEDAŞ Ne İş Yapıyor

Adıyaman’da AKEDAŞ Ne İş Yapıyor

ABONE OL
28 Mart 2013 11:42
Adıyaman’da AKEDAŞ Ne İş Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AKEDAsas (2)“Elektrik Panolarının Kaldırımın Ortasında Ne İşi Var?”

AKEDAŞ, Adıyaman’da yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla tepki toplamaya devam ediyor.
TEDAŞ’ın özelleşmesiyle birlikte Kahramanmaraş’tan gelen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım Şirketi’nin Adıyaman’da göreve başladıkları günden bu yana bitmek tükenmek bilmeyen sorunlar ve sıkıntılar tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Özellikle elektrik faturalarının tahsilatında Adıyamanlılara kan kusturan firmanın, il genelindeki görevlerini aynı hassasiyetle yapmaması tepkilerin artmasına neden oluyor.
Şehir merkezinin birçok noktasında elektrik panolarını hem engellilerin hem de yaşlı insanların büyük zorluk çekmesine rağmen vatandaşın kullandığı kaldırımların ortasından kaldırmayan firma yetkilileri, tepkilerin odağında bulunuyor.
AKEDAas (3)Bu konudan en çok sıkıntı çeken engelli vatandaşlar kaldırımları kullanamadıklarını dile getirerek, “AKEDAŞ elektrik faturasının üzerinden bir gün geçmesiyle hemen 19 TL açma kapama parası almasını biliyor. Ama hizmete gelince bırak halka hizmet vermeyi daha beter halkın önüne engel çıkartıyor. Hangi şehirde görülmüştür, elektrik panolarının yolun ortasında olduğu. Bumu sizin hizmet anlayışınız. Bumu halka verilen değer. Suç AKEDAŞ firmasının değil aslında suç bu zulme göz yuman ilin yöneticilerinin. Halkına resmen zulüm eden bir şirketin bu kadar rahat davranmasına göz yuman ilin yöneticileri o şirketin sahipleri kadar suçludur. Bu kaldırımları bir engelli nasıl kullanacak. Bebek arabasıyla giden anne bu kaldırımı nasıl kullanacak. Kaldırımı kullanamayarak yolu kullanmak zorunda kalan vatandaşımız kaza geçirdiği zaman da neden kaldırımı kullanmadı deriz. Kaldırım sanki bizim değil AKEDAŞ’ın kaldırımı. Biz buradan yetkililere sesleniyoruz. Artık yeter. Bir gün elektrik faturasını geç ödediğimiz için açma-kapama parası veriyorsak biz bu şirkete işini de adam gibi yapsın” şeklinde konuşarak tepkilerini dile getirdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP