DOLAR 17,9140 -0.05%
EURO 18,3330 0.24%
ALTIN 1.016,930,48
BITCOIN 426297-2,96%
Adıyaman
35°

AÇIK

20:30

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Adıyaman Belediyesi, 70 İlden 130 Muhtarı Ağırladı

Adıyaman Belediyesi, 70 İlden 130 Muhtarı Ağırladı

ABONE OL
8 Mayıs 2018 00:37
Adıyaman Belediyesi, 70 İlden 130 Muhtarı Ağırladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İstişare ve Yönetim Kurulu Toplantısı için Adıyaman’a gelen Türkiye Muhtarlar Konfederasyona mensup muhtarları ağırladı.

70 İl Muhtarından Ziyaret 2020

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun daveti üzerine 37. İstişare ve Yönetim Kurulu Toplantısını Adıyaman’da yapma kararı alan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Türkiye’nin 70 ilinden gelen toplam 130 muhtarı Adıyaman’da buluşturdu.

Adıyaman’da gerçekleştirilen 37. İstişare ve Yönetim Kurlu Toplantısını ve akabindeki ‘Muhtarların Dünü, Bugünü’ konulu konferans öncesi Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret eden Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurlu Üyeleri, Adıyaman Muhtarlar Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı Abdulkadir Geylani Taş,70 ilden gelen muhtarlar ve Adıyaman merkez mahalle muhtarları,kendilerini Adıyaman’da ağırlayan Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette misafirlerini ağırlayan Başkan Kutlu, Türkiye’nin dört bir yanında gelen muhtarları Adıyaman’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Konuşmasında Adıyaman hakkında da kısa bir bilgi veren Başkan Kutlu, Adıyaman’ın tam bir huzur kenti olduğunudile getirerek, “Öncelikle hoşgörü kentine hoş geldiniz. Bu topraklarda yaşayanlar tarih boyunca hiçbir savaşa tanıklık etmemişlerdir. Hep hoşgörülere şahitlik etmişlerdir. Dün nasıl barış içerisinde yaşanmışsa bugünde Türk’ü Kürdü, Müslümanı Hıristiyan’ı, Alevi’si Sünni’si bu topraklarda aynı hoşgörüyle yaşamaya devam etmektedirler”şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Başkanı Hüseyin Akdeniz ise Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun davetlisi olarak Adıyaman’a bir kez daha geldikleriiçinmutlu olduklarını dile getirerek, her seferinde kendilerine gösterdikleri ilgi ve desteklerden dolayı Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.

İlk gün programını protokol ziyaretleriyle gerçekleştiren muhtarlar, ikinci gün 37. İstişare ve Yönetim Kurlu Toplantısını ve akabindeki ‘Muhtarların Dünü, Bugünü’ konulu konferansı gerçekleştirdi. Aynı gün akşam Adıyaman Belediyesi onurlarına verilen yemeğe katılan muhtarlar, her zaman yanlarında olan ve kendilerine destek veren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür plaketi takdim ettiler.

İki günlük Adıyaman programında şehir merkezini ve tarihi yerleri gezen muhtarlar, Adıyaman’dan memnun ayrıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP