DOLAR 16,5920 0.36%
EURO 17,5758 -0.01%
ALTIN 969,38-2,27
BITCOIN 343918-2,17%
Adıyaman
29°

AÇIK

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adıyaman İnşaat Yapı Fuarı Güçlenerek Büyüyor

Adıyaman İnşaat Yapı Fuarı Güçlenerek Büyüyor

ABONE OL
26 Eylül 2017 17:48
Adıyaman İnşaat Yapı Fuarı Güçlenerek Büyüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman’da üçüncüsü düzenlenecek olan Adıyaman İnşaat Yapı Malzemeleri Mobilya Ve Dekorasyon Fuarının’a Aşiyankent Sponsor oldu.

Adıyaman İnşaat Yapı Fuarı Güçlenerek Büyüyor

Medya Trend Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen Adıyaman İnşaat Yapı Malzemeleri Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı bu yıl 09-12 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Adıyaman Fuar ve kongre merkezinde düzenlenecek olan İnşaat Yapı Malzemeleri Mobilya ve Dekorasyon Fuarına Adıyaman’da İnşaat sektöründe yer alan Aşiyankent sponsor olarak destek veriyor.

 

Sponsorluk ile ilgili açıklama yapan Aşiyankent Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Toprak, “İnşaat sektörü Adıyaman ekonomisinin lokomotifi, bir çok iş kolu inşaat sektörüne bağımlı olarak çalışıyor, inşaat alanında yapılan yenilikleri ve yeni ürünleri görebilmek için Fuarlar çok önemli. Özellikle bu fuar ilimizde yapılıyorsa daha da önemli, uzun yıllardan beri inşaat sektöründe hizmet veriyoruz, sektörümüzdeki gelişmeleri görebilmek için diğer illerde düzenlene fuarlara ziyaretçi olarak gidip geziyorduk şimdi Adıyaman’da bu hizmetin veriliyor olması çok sevindirici. Biz de Aşiyankent firması olarak fuara ve fuarı düzenleyen firmaya destek olmaya çalışıyoruz. Bir yerde iş birliği üç birliği yapmış olduk. Bu tür fuarlar Adıyaman’da çeşitlenerek artmalı ve desteklenmeli” şeklinde konuştu.

 

Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül ise şöyle konuştu:

 

“2015 yılında Adıyaman’ın ilk fuarı olarak başladığımız Adıyaman İnşaat Yapı Malzemeleri ve Mobilya Dekorasyon Fuarı gün geçtikçe katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırarak sektörün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Adıyaman’da hızla gelişen inşaat sektörünün tanıtımdaki en sağlam ayağı olan Adıyaman İnşaat Yapı Malzemeleri ve mobilya dekorasyon fuarı firmaların bağlantı kurmalarında tanıtım yapmalarında önemli rol oynamaktadır. Bu bağlamda biz de Medya Trend Fuarcılık olarak ilimizde gelişmekte olan inşaat sektörüne paralel olarak hızla gelişen bir fuarcılık görmekteyiz. Bu yıl 09-12 kasım 2017 tarihinde  yapılacak olan Adıyaman İnşaat Yapı Malzemeleri ve Mobilya Dekorasyon Fuarına inşaat sektörünün öncü firmalarından Aşiyankentin Sponsor olması firmam ve şahsım adına çok sevindirici bir olay. Bu vesile ile Aşiyankent Yönetimine sponsor olduklarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz”

PHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP