DOLAR 17,9266 0.05%
EURO 18,3336 0.11%
ALTIN 1.031,08-0,23
BITCOIN 409476-4,63%
Adıyaman
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Adıyamanlılar Vakfından CHP’ye Ziyaret

Adıyamanlılar Vakfından CHP’ye Ziyaret

ABONE OL
19 Ekim 2013 16:45
Adıyamanlılar Vakfından CHP’ye Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

chpzyrtAdıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesinden Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanlığına ziyaret.

Ziyarete Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Murat Demirkol ve Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi üyeleri Hakan Özöncel, Mehmet Akgün, İrfan Başpınar, Yaşar Bayram, Zeynal Boz, katılırken, CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, CHP Belediye Başkan Aday Adayı Zeynal Bakır, Türkan Ağır ile parti üyeleri hazır bulundu.
Ziyaret ile ilgili bir konuşma yapan Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Murat Demirkol, “Adıyaman’ın gündeminde bizim için çok önemli bir yere sahip olan gerçekten bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalarla yapıcı muhalefet anlamını ortaya koyan, CHP yönetimini nezaket ziyaretinde bulunduk. Kendileri her zaman yapmış olduğumuz çalışmalarda, etkinliklerde her zaman yanlarımız da oldular desteklerini esirgemediler.
chpzyrt01Bu anlamda kendilerine teşekkür ziyareti ve bir yandan da sivil toplum örgütü olarak Adıyaman’da, Adıyaman’a karşı görevlerimizi ve sorumluluklarımızı karşılıklı olarak ifade ederek bundan sonraki çalışmalarımızda da, ortak hareket etme, teferruatın bulunduğu ortamda, bizim en büyük hedefimizin Adıyaman’ın kalkınması olduğunu kendilerine ifade ettik” şeklinde konuştu.
Daha sonra konuşan CHP Adıyaman İl Başkanı Av. Bilal Doğan, “Adıyaman, toplumsal uzlaşının, barışın olduğu nadir kentlerimizden biri. Bu Adıyaman güzelliğinin bütün ülkeye örnek olması mantığıyla felsefesi ile yola çıktık. Adıyaman Vakfı kurulduğu günden bu yana çok başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Adıyaman’ın gelişmesi, kalkınması konusunda çok güzel başarılı çalışmaları var çalışmaları da, devam etmektedir. Adıyamanlılar Vakfının, maddi durumu zayıf olan öğrencilere yapmış oldukları katkı ve desteklerden dolayı ben kendilerine bir Adıyamanlı olarak teşekkür ediyorum. Bir öğrenci okutmak ve bir insanı yetiştirmek, dünyada yapılan en güzel şeydir. Yatırım insana yapılan bir yatırımdır. Ben ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet havasında devam etti.
chpzyrt02

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP