DOLAR 17,9266 0.05%
EURO 18,3336 0.11%
ALTIN 1.031,08-0,23
BITCOIN 409476-4,63%
Adıyaman
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ak Parti’li Dimez Adaylığını Mercan Tv’de açıkladı

Ak Parti’li Dimez Adaylığını Mercan Tv’de açıkladı

ABONE OL
27 Ekim 2013 16:17
Ak Parti’li Dimez Adaylığını Mercan Tv’de açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ABDURRAHMAN DMEZ MERCANDimez;“Göreve Talibiz ve Hazırız”

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, belediye başkanlığı için ilk kez konuştu. Adaylık konusunda yeşil ışık yakan Dimez, göreve her zaman hazır olduklarını belirtti. 
Belediye meclis üyeliği, inşaat mühendisliği de yapan Dimez, belediye başkanlığı için gerekli donanıma sahip olduğunu genel merkezin görev vermesi durumda da her zaman hazır olduğunu ifade etti.  
Yılmaz Çoban’la Mercan Ana Haber’e konuk olan Dimez, yerel seçim çalışmalarına son sürat devam ettiklerini belirterek, Ak Parti olarak sadece seçimden seçime çalışan bir parti değiliz. Seçimlerin bittiği günden itibaren sürekli halkın nabzını tutan, sürekli bir sonraki seçimlere teşkilatı hazır tutan bir partiyiz. Bizim de teşkilat olarak çalışmalarımız devam ediyor. Bununla beraber aday adaylıklarını aldığımız bir dönemdeyiz. Yoğun bir teveccühle karşı karşıyayız ”dedi.
Yerel seçimlerde aday adaylığı için kamuoyunda adının sıkça geçtiği Dimez, aday mısınız? Sorusuna “ Bu konudaki takdir genel merkezindir. Ama iki dönem belediye meclis üyeliği geçmişim var. İnşaat mühendisiyim.  Belediye meclis üyesi olmam belediyeyi tanımam açısından oldukça önemli. Ama en önemlisi de halkın içerisinde olmak. Halk eğer size baktığı zaman kendisinden bir parça görüyorsa, sizi kendisiyle eş değer bir parça olarak görüyorsa, sizin ona tepeden bakmadığınız düşünüyorsa sizden beklentileri artıyor. Bu beklentileri karşılaşmak elbette önemlidir. Bu noktada kendimi de donanımlı hissediyorum. Bunun da altını çizmek istiyorum. Halkımız da teveccüh gösterirse niye olmasın. Vekillerimiz, genel merkezimiz, il başkanlığımız bu noktada teveccüh de bulunurlarsa bizde bu göre talibiz ve hazırız. “şeklinde cevapladı. 
“2014 Seçimleri Bir Milat Olacak”
Başkan Dimez, Yoğun bir şekilde kulis çalışmaları yapılıyor. İlk günlerde de söylediğim gibi bu iş için gerekli bilgi, birikim ve donanıma sahibim. Kamuoyunun bu noktada teveccühü olduğunu düşünüyorum. Teşkilatımın bu noktada teveccühü olduğunu düşünüyorum. Genel merkezimiz de uygun görürlerse bu göreve hazır olduğumuzu deklare ediyoruz. Bulunduğumuz konum itibarıyla bir resmi açıklama yapmam söz konusu değil. Güzel bir yarış devam ediyor. İnşallah bu yarışta Ak Partimiz ve Adıyaman’ımız için hayırlı bir şekilde devam eder. Abdurrahman Dimez olarak, genel merkezimiz görev verirse bu göreve bende hazırım diyorum. Günü geldiğinde de projelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Bir birinden değerli, yetenekli aday adaylarımız var. Bunların bazıları resmi olarak açıkladı bazıları da gayri resmi olarak açıklıyorlar. Biz öncelikle bu durumdan çok memnuniyet duyuyoruz. Partimize bu şekilde teveccüh gösterilmesi, bu şekilde arzulu, istekli donanımlı insanların bu yarışta bende varım demeleri bizleri çok çok memnun ediyor. İnşallah bu yarış sonunda kim olursa olsun o adayımızı destekler ve partimizin Adıyaman’da en iyi oranlarla birinci parti çıkmasını sağlayacağız. Girdiğimiz bütün seçimlerde kendi kendimizle yarışan bir partiyiz. Rekor üzerine rekor kıran ve sürekli kendi rekorlarını egale eden bir partiyiz. İnşallah bu dönemde de böyle olmasını umut ediyorum. Son seçimlerde aldığımız oy oranı yüzde 50’lerin altındaydı. İnşallah bu seçimde daha da yüksek bir oy oranı alırız. Sayın Başbakanımız ve genel merkezim gecesini gündüzüne katarak çalışan Ak Parti iktidarı var. Ülke nereden nereye geldi. Hakikaten Türkiye çağ atlamış durumda. Çok büyük devrimler yapıyoruz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda daha yapacağımız çok şey olduğuna inanıyoruz. Bunun içinde 2014 yerel seçimlerini bir milat olarak görüyoruz. Tıpkı Fatih Sultan Mehmet’in bir devri kapayıp bir devri açtığı gibi 2014 seçimlerinde de gerek Adıyaman’da gerekse tüm ülke de bir devri kapayıp bir devri açmak istiyoruz.  ” 
Öte yandan Dimez’in resmi açıklama ve başvurusunu önümüzdeki günlerde yapması bekleniyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP