DOLAR 18,1029 0.1%
EURO 18,2614 -0.04%
ALTIN 1.021,830,05
BITCOIN 398597-5,12%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Hasan Demir;

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Hasan Demir;

ABONE OL
5 Aralık 2008 23:50
Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Av. Hasan Demir;
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber:F. Rüştü Bereket
hasandemiuruAvukat Hasan Demir, güzel Adıyaman’ımızın hak ettiği hizmetlere kavuşması için Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Avukat Hasan Demir, 2009 Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Adıyaman Belediye başkan aday adayı olarak bugün Ak Parti İl yetkililerine müracaat ettiğini, belediye başkan aday adayı olmasının nedenini; önceki yıllarda görev yapan belediye başkanlarımız kendi çaplarında hizmet etmekle birlikte, maalesef yapılan hizmetlerle, Adıyaman büyük bir köy görünümündedir. Bu görünümü modern, çağdaş ve yaşanabilir bir kent haline getirmek istediğini belirterek; “Çevre illerle kıyaslandığımızda Adıyaman’ın şehircilik açısından pek de nasiplenemediği, bilinen bir gerçektir.  Adıyaman, özellikle su, kentsel dönüşüm, mesire alanları, sosyal, kültürel ve spor tesisleri açısından çok geri kalmıştır. Kendimi süper bir insan olarak görmüyorum, ancak oluşturacağım genç, yetenekli ve işin ehli olan kabiliyetlerle; ekip ruhuyla profesyonelce bu güzel ilimizi layık olduğu yere en kısa zamanda taşıyacağız. Adıyamanlı hemşehrilerime en büyük taahhüdüm, dürüst, demokratik, yeniliklere açık, kaynak israfına gitmeyen bir yönetim anlayışıdır. . Bunu için öncelikle DÜRÜST ve emin bir ekiple işe koyulmak gerekir. Belediye başkanının gerek çevresi ve gerekse şahsı itibariyle bu güveni halka telkin etmesi gerekir, kanaatindeyim. Aksi halde, şehrin caddelerini altınla kaplasa ve bütün problemlerini de halletse halkın güvenini kazanmadıktan sonra halkın vicdanında makes bulamayacaktır. Allah nasip etse Adıyaman halkının güven ve desteği ile göreve gelsem elediyenin gelir ve giderleri, ihaleleri, personel alımı, hizmet alımı şeffaf olacak, internet ortamında herkes bunu evinde işyerinde takip edebilecektir. Her işimiz halkımızın vicdanında makes bulacaktır. Yapacağımız hizmetlerle herkes ben de olsam böyle yapardım diyecektir. 25 yıllık siyasi ve mesleki tecrübem ve 5 yıllık belediye meclis üyeliğim süresince kazandığım deneyimlerimle çok sevdiğim Adıyaman halkına hizmet etmek istiyorum. Her şey ADIYAMAN için…” dedi.

Hasan Demir Kimdir?

1964 doğumlu olup ilkokulu Fatih ilkokulunda, ortaokulu ve liseyi Bitlis İmam- Hatip Lisesi’nde okudu. 1987 yılında İstanbul hukuk fakültesini mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Avrupa Birliği’nin Hukuki Yapısı proğramında yüksek lisans dersleri aldı. Orta derecede İngilizce ve Arapça biliyor. Evli ve 4 çocuk babası, halen serbest Avukatlık yapıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP