DOLAR 17,9140 -0.05%
EURO 18,3330 0.24%
ALTIN 1.016,930,48
BITCOIN 4390993,03%
Adıyaman
39°

AÇIK

17:11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

AKEDAŞ Yerel Seçimlerde Tedbirlerini Aldı

AKEDAŞ Yerel Seçimlerde Tedbirlerini Aldı

ABONE OL
3 Nisan 2019 01:48
AKEDAŞ Yerel Seçimlerde Tedbirlerini Aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde seçim günü kesinti yaşanmaması ve olası kesintilere anında müdahale edilebilmesi için tedbirlerini aldı.

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM AŞ seçim hazırlıkları 3

Kesintisiz ve kaliteli elektrik hizmetinin sağlanması noktasında ara vermedençalışmalarına devam eden AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlere yönelik gerekli tedbirleri ile göz doldurdu.

Sorumluluk bölgesi olan Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta seçim önlemi olarak, elektrik şebekesindeki tüm bakım ve onarımlarını tamamladı.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkilileri tarafından,seçim günü öncesi ve sonrasında planlı kesinti yapılmayacağı,büyük öneme sahip trafo merkezlerinin güvenliğinin maksimum düzeyde tutulacağı bu alanlara nöbetçi ekipler tayin edildiği,talep eden seçim bürolarına jeneratör gönderildiği, jeneratör bakım ekiplerinin ise sürekli hazır bulunduruldu.

Şebeke ile ilgili tüm taleplerin anında yetkililere iletilebilmesi için 7/24 hizmet veren Alo 186 çağrı merkezinde tüm önlemler alınarak personel sayısı da arttırıldı.

Merkez ve kırsalda koordinasyon sorumlularının ve ekiplerin nöbet yerlerinin belirlendiği 375 nöbetçi personelin seçim zamanı Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde tam kadro hazır bulundurulacağı bilgisi aktarıldı.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.  Genel Müdürü Mustafa Yılmaz ise ‘’Enerji tedariğinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için her türlü tedbiri almış bulunmaktayız. Bakım onarım çalışmalarımız yapılmış olup; oluşabilecek arıza durumunda olay mahalline en kısa sürede ulaşmak ve müdahale edebilmek için ekip sayılarımız arttırılmıştır. Seçim sürecini hiçbir elektrik kesintisi yaşanmadan en iyi şekilde geçirdik‘’ şeklinde konuştu.

 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP