DOLAR 18,0867 0%
EURO 18,2555 -0.17%
ALTIN 1.019,00-0,22
BITCOIN 412524-2,07%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Akgün’e Veda Yemeği

Akgün’e Veda Yemeği

ABONE OL
2 Ocak 2009 22:52
Akgün’e Veda Yemeği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

akgunevedaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Eğitim Uzmanı olarak ataması yapılan İl Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Akgün onuruna Göksu Edaş Müdür H.Mehmet Yaşar tarafından veda yemeği verildi.

Yaptığı başarılı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren İl Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Akgün, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Eğitim Uzmanı olarak atamsından dolayı Göksu Edaş Müdür H.Mehmet Yaşar tarafından veda yemeği verildi. Göksu Edaş İl Sosyal Tesislerinde ki Alakart Salonda verilen veda yemeğine Vali Ramazan Sodan, Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, C.Başsavcısı Ekrem Aydıner, TPAO Bölge Müdür Besim Şişman, Emniyet Müdür Mustafa Sağlam ile beraber Adıyaman’da görev çok sayıda kurum müdürü ve Göksu Edaş İl Müdür Yrd.Ömer Uslu ile  İdari Personeli katıldı. Onuruna yemek verdiği İl Sosyal Hizmet Müdürü İsmail Akgün ile çok yakın çalıştıklarını belirten Göksu Edaş İl Müdürü H.Mehmet Yaşar, İsmail Akgün yönetiminde ki İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün çok başarılı çalışmalara imza attığını belirtti. Göksu Edaş İl Müdürü Yaşar “ Sorumluluk alanının tamamıyla insan ve insan kaynaklı olduüğu bir kurumda başarılı çalışmalara imza atmak zordur.Ancak Eğitimci olan kardeşim İsmail Akgün  çok başarılı hizmetlere imza attı.Bu başarılı hizmetlerinden dolayıdır ki Ankara’ya atandı.Ankara’da da çok başarılı hizmetlere imza atarak Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil edecektir.” Dedi.

“ Değişim ve Gelişim Yakalandı”

İl Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Akgün’ün çalışmaları ile kendini kanıtladığını belirten Vali Ramazan Sodan ise Ankara’da İsmail Akgün’ün Adıyaman’ı en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını belirtti. Vali Sodan ” Akgün’ün çalışmalarından son derece memnun oldum. Kendisi Sosyal Hizmetler kapsamında büyük ve başarılı hizmetler yapmaktadır. Sosyal Hizmetler alanında son yıllarda gösterdiği değişim ve gelişime ayak uyduran ve gerçekleştirdiği projelerle değişim ve gelişimi yakalayan Adıyaman İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzü tebrik ediyorum. İl Müdürümüz ve ekibine de çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

“ Ankara’da Adıyaman’ı En İyi Şekilde Temsil Edeceğim”

İl Sosyal Hizmet Müdürlüğünün bir başarısı varsa bu başarı bütün kurum amirlerinin verdiği destek ile sağlandığını belirten İl Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Akgün’ ün konuşması sırasında duygulandığı görüldü. Onuruna verilen bu yemeğin çok şey ifade ettiğini belirten Akgün”  Sayın Valimiz Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzle alakalı her türlü çabayı gösterdi. Adıyaman Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde çok güzel şeyler oldu. Hem asayiş yönünden çocuklarımızla ilgili, hem de çocuklarımızın eğitimi ile ilgili, güzel şeyler yapılmış vaziyette. Bu çalışmalar bundan sonra da devam edecektir. İhtiyaç duyduğumuz her alanda kapılarını çaldıklarımız bütün kurum amirlerini hep yanımız da gördük. Bütün imkânlarını bizler için seferber ettiler. Adıyaman İl Sosyal Hizmetlerinde ki başarı başta Sayın valimiz olmak üzere bir bütün olarak burada bulunan ve bulunmayan bütün kurum amirlerine aittir. Adıyamanlıyı ve Adıyaman’ı Ankara’da en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Özellikle bu gece bu anlamlı yemek ile bizleri Adıyaman Bürokrasisi olarak bir araya getiren kardeşim Göksu Edaş İl Müdür H.Mehmet Yaşar’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Belediye Başkanı M.Necip Büyükaslan, TPAO Bölge Müdürü Besim Şişman ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam birer konuşma yaparken Şişman ve Sağlam İsmail Akgün’e birer plaket verdiler.

Akgün Kimdir

İl Sosyal Hizmetler Müdürüİsmail AKGÜN 20.02.1970 tarihinde Adıyaman’da doğdu. İlköğrenimini Adıyaman’da tamamladı. Orta öğrenimini  Ankara Hasanoğlan Atatürk Öğretmen Lisesinde tamamladı.Yüksek öğrenimini Burdur Eğitim Yüksekokulu Sınıf Öğretmenliği bölümünde yaptı. 2 2 Lisans tamamlama programı ile Türkçe bölümünü bitirdi.

 

Görev Yaptığı Yerler;

 

 1989 -1990 öğretim yılı Yaylakonak Köyü  Öğretmenliği

 1990  Tunceli ili Pülümür İlçesi Evliya Çelebi İlkokulu

 1992  Askerlik Hizmeti (Er Öğretmen olarak)

 Tunceli ili Pülümür İlçesi YİBO Öğretmenliği

 Tunceli Pertek İlçesi  YİBO Öğretmenliği

 Adıyaman Kayatepe Köyü Öğretmenliği

 Adıyaman Merkez Birsen Esensoy İlköğretim Okulu Öğretmenliği

 Adıyaman Merkez Gazi İlköğretim Okulu Öğretmenliği

 01.09.2005 tarihinde SHCEK Genel Müdürlüğü Adıyaman 80.Yıl Zihinsel Engelliler ve Rehabilitasyon Müdürlüğüne öğretmen olarak atandı.

 23.09.2005 tarihinde Adıyaman İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne (Tedviren) İl Müdürü olarak atandı.

 16.02.2006 tarihinde Adıyaman İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne İl Müdürü olarak asaleten atandı.

 

Akgün, Sınıf Öğretmeni olmakla birlikte Bilgisayar Formatörlüğü ,Uzman Öğretmenlik sertifikası ve birçok Hizmet İçi Eğitim Sertifikası ile başarı belgelerine sahiptir.

 

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP