DOLAR 17,9529 0.41%
EURO 18,5636 0.74%
ALTIN 1.033,190,34
BITCOIN 4375472,09%
Adıyaman
35°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Ankara’daki Adıyamanlılar Hıtap Gecesinde bir araya geldi

Ankara’daki Adıyamanlılar Hıtap Gecesinde bir araya geldi

ABONE OL
12 Kasım 2012 08:46
Ankara’daki Adıyamanlılar Hıtap Gecesinde bir araya geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

advak1

Kuruluşundan bugüne kadar geleneksel olarak düzenlenen Adıyaman Hıtabı gecesi uzun bir aradan sonra tekrar Ankara’daki Adıyamanlıları bir araya getirdi. Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı nın her yıl yüzlerce öğrencinin eğimine katkı sağlamanın yanında bünyesinde açılan kurs, seminer ve diğer sosyal etkinliklerle Ankara’daki Adıyamanlı öğrencilerin, eğitimleri yanında sosyo-kültürel  gelişimlerine katkısının değerlendiği gecede hemşerilerimiz fikirlerini paylaştılar.

Yaklaşık 150 kişinin katıldığı geceye Milletvekillerimiz Mehmet Metiner, Salih Fırat önceki milletvekillerimizden  Şevket Gürsoy, Mehmet Özyol, Şevket Köse, vakfın önceki başkanı İsmail Altuntaş, Emniyet Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yusuf Karababa, Gazeteci yazar Halit ÖZDÜZEN, Emekli Yargıtay üyesi Nevzat Tankut,  Tarım Bakanlığından Nihat Dolaş,  DSİ Başkan Yardımcısı Kemal Karakuş, Başbakanlık Basın Müşaviri Ahmet Duran, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Öztürk,  Turizm Bakanlığından Abdurrahman Okay, Çalışma Bakanlığından M. Necmettin Bozkurt,  TRT Sanatçısı Mehmet SESKE, eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Kerem DURMUŞ,  Aile bakanlığından Halit DOLAŞ, İşadamı Mahmut AYTEKİN, Ramazan KARACA, Hakim Mehmet AKSU, İbrahim BİRCAN, Ahmet MUHTAR, İnşaat Müh. Hasan ÇABALAR, Kuyumcu Yılmaz GÖKSU, Mehmet BOZKUŞ, Ahmet ERTÜRK, Mehmet AÇIKGÖZ, Danıştay’dan Mehmet Ali GÜMÜŞ, İşadamı Halit BAYIR, Sanayici- Çiftçi Bekir AĞAOĞLU, Enerji Bakanlığından İbrahim YAMAN, Sağlık Bakanlığından Mehmet YALÇIN, 
Basri GÜRBÜZ, Aziz ÖZKAN, Ömer GÜNEŞ, TPAO Mehmet SONUÇ, Mehmet TANDOĞAN, BOTAŞ Ömer KORKMAZ, Faruk GÜRCAN ve vakıf yönetim kurulu üyeleri Aydın Demir, H. Mustafa Yüce, Rıfat Şahin, A. Kadir Aslan, vakıf denetleme kurulu üyeleri Mustafa Subaşı, Hasan Aslangöz ve Mirac Yücesoy, vakıf mütevelli heyet üyeleri ile STK Başkanları, siyasi parti temsilcileri, işadamları, Öğrenciler ve Adıyamanlı vatandaşlar katıldı.
Vakıf Başkanı H. Bülent Elçi yaptığı konuşmada geceye katılan bütün hemşerilere  teşekkür ederek; “Vakfımızın 25 yıldan beri süregelen hizmetlerini en iyi şekilde devam ettireceğiz. Bilhassa burs konusunda hayırsever işadamlarımızdan ve öğrenciliğinde vakfımızdan burs alıp da Allah’a şükür bugün maddi yönden iyi duruma gelen herkesten destek bekliyoruz.”  dedi.
advak2advak3 
advak4advak5

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP