DOLAR 17,9225 0.1%
EURO 18,3524 0.19%
ALTIN 1.033,06-0,03
BITCOIN 410203-4,14%
Adıyaman
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Arıcak; “Davamız hizmet davası.Yüreğimizde Şambayat sevdası”

Arıcak; “Davamız hizmet davası.Yüreğimizde Şambayat sevdası”

ABONE OL
1 Kasım 2013 12:51
Arıcak; “Davamız hizmet davası.Yüreğimizde Şambayat sevdası”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

alialiensonnAKP’den Şambayat Belediye Başkanlığı için aday adayı olan eski belediye başkanı Hanifi Arıcak’ın oğlu Ali Arıcak 200 – 250 kişilik kalabalık bir gruplar parti binasına gelerek resmi adaylık başvurusunu yaptı.

Yoğun kalabalık karşısında çok duygulandığını belirten AKP Besni İlçe Başkanı Av. Mustafa Çiğdem yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ali beyin başvurusunu alacağız bu yoğun katılımınzdan dolayı teşekkür ediyorum. Partimize olan bu teveccühü görünce gururlanmamak, duygulanmamak elde değil. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Besni Merkezde dahil tüm beldelerimizde belediyelerimizi Ak Partili belediyelerle buluşturmaya hizmet kervanına bir belediye daha katmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.
Mustafa Çiğdem’in konuşmasından sonra söz alan Ali Arıcak ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu yoğun coşkunun içerisinde sizlerle birlikte bulunmaktan son derece mutlu bir o kadarda gururluyum. Biz bu yola baş koyarken, bu sevdayla beraber şahlanırken başbakanımızın dediği gibi gücümüzü milletten alıyoruz. Ne diyor başbakanımız ‘işimiz hizmet gücümüz millet’
Ben Ankara’dan buralara gelirken sizlerin teveccühü ile geldim. Şambayat’ımıza hizmet etme sevadasına milletvekillerimiz ve siz dostlarımın teveccühü ile karar kıldım. Yaklaşık 13 yıldan beri Ankara bürokrasisinin içerisindeyim, bürokrasi havasını çok teneffüs ettim. Ankara’da birçok sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev aldım. Üniversitelerde öğretim üyeleriyle çalıştım.
İşte bu alanlarda kazandığımız tecrübeyi harmanlayıp Şambayat’ımızın hizmetkarı olmaya karar kıldım. Allah’ın izniyle, yüzümüzün akıyla çıkacağımız bu yarışta Şambayatımız görmediği hizmeti ve hizmet anlayışını görecek. Hemşerilerimizin susamış olduğu yatırımları, projeleri, işsizliğe yönelik adımları sizlerle beraber başarmaya geldik.

Davamız hizmet davası. Yüreğimizde Şambayat sevdası. Hepinize saygılarımı sunuyorum.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP