DOLAR 18,1136 0.11%
EURO 18,2145 0.17%
ALTIN 1.015,42-0,06
BITCOIN 3889881,27%
Adıyaman
31°

PARÇALI BULUTLU

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ASGİAD Başkanı Adıyaman:

ASGİAD Başkanı Adıyaman:

ABONE OL
26 Nisan 2007 00:57
ASGİAD Başkanı Adıyaman:
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ahmetdynd(CİHAN)-Adıyaman Sanayici ve Genç İşadamları Derneği (ASGİAD), Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Federasyonu (GÜNSİAF) üyeleri l. GÜNSİAF Ticaret Köprüsü’nde buluşuyor. GÜNSİAF ve Hür Sanayici İşadamları Derneği’nin (HÜRSİAD) işbirliği ile organize edilen ‘1. GÜNSİAF Ticaret Köprüsü’ konulu Bölge Ticaret Köprüsü yapılacak.

    Bünyesinde bulunan 17 ilde 25 dernek, bin 390 üyenin biraraya geleceği Bölge Ticaret Köprüsü, 28 Nisan Cumartesi günü Gaziantep’te gerçekleşecek. Bin 390 üyenin yanı sıra tüm sanayici ve işadamlarının katılacağı Bölge Ticaret Köprüsü’nde işadamları ürünlerini sergileyecek.

ASGİAD Başkanı Ahmet Adıyaman, açıklamasında, işadamlarının bu bölge ticaret köprüsünde sadece ürünlerini değil, ikili görüşmelerle ticaret hacimlerini geliştirme fırsatı yakaladıklarını söyledi. Doğu ve Güneydoğu Bölgesi’nde iş yapan firmalar veya yapmayı hedefleyen işadamları adına yararlı bir organize düzenlediklerine işaret eden Ahmet Adıyaman, “Biz işadamlarımızın önünü açmak istiyoruz. Bölgesel anlamda kendini geliştirmek ve kent dışına açılmak isteyen KOBİ’lerimiz için büyük bir fırsat sunuyoruz. İşadamlarımız burada ikili görüşmelerin yanında ürünlerini sergileyip kartvizit ve dosya alış verişinde bulunabilecekler. Dışa açılmayı hedefleyen sanayicilerimiz için önemli bir gelişme diye düşünüyorum” diye konuştu.

Bölge Ticaret Köprüsü kontenjanının sınırlı olduğunu ve önceden kayıt yaptırmanın yararlı olacağını ifade eden Ahmet Adıyaman, tüketici ve üretici konumundaki firmaların panelden kârlı çıkacaklarına vurgu yaptı.

Bölge sanayisinin yıllardır bu tür organizasyonlar ile kaynaşmayı ve alış veriş yapmayı beklediğini belirten Ahmet Adıyaman, işe yeni başlayan ve genç girişimcilerin bu tür panelleri iyi değerlendirmesini istedi. İşadamlarının yeni pazarlar bulmak için sürekli arayışlar içerisinde olduğunu ve bu tür programları kaçırmamalarını isteyen Ahmet Adıyaman, bu programdan sonra bölgede kentler arasındaki alış verişlerde bir hareketlilik yaşanacağını kaydetti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP