DOLAR 17,9660 0.28%
EURO 18,2709 0.13%
ALTIN 1.019,98-0,18
BITCOIN 421525-1,26%
Adıyaman
38°

AÇIK

20:08

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Aydın; “AK Parti İktidarının Yegâne İşi Hizmettir”

Aydın; “AK Parti İktidarının Yegâne İşi Hizmettir”

ABONE OL
15 Mart 2010 12:26
Aydın; “AK Parti İktidarının Yegâne İşi Hizmettir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milletvek.1.Ak Parti Milletvekili Ahmet Aydın Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın beraberinde Ak parti İl Başkanı Yaşar Güleç ile birlikte Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya’yı ziyaret etti. AGC 2. Başkanları Yusuf Dündar ile Mustafa Yücekaya ve Genel Sekreter Erdal Yılmaz’ın hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Ahmet Aydın, AGC ile Başbakanlık TOKİ arasında yapılması planlanan toplu konutlarla ilgili sevindirici bilgiler verdi. Bayındırlık ve İskan Bakanlığında bir heyetin Adıyaman’a geldiğini Milletvekili Aydın “ Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yönelik olarak yapılması planlanan TOKİ Konutlarında sona yaklaşılmış durumdadır. Yeni arsa ile ilgili Bayındırlık ve İskan Bakanlığı İskan Daire Başkanı ve beraberinde teknik bir heyet teknik incelemelerde bulundular. Arsa üzerinde bulunan  Bayındırlık ve İskan Bakanlığının kullanım şerhi kaldırılacaktır. Yasal süreç devam etmektedir. Adıyaman Gazeteciler Cemiyetinin aylık basın toplantıları ile kamuoyuna duyurduğu sorunları yakinen takip etmekteyiz. Gücünü milletinde alan AK Parti iktidarının yegâne işi hizmettir. Siyaset anlayışımızın temeli de halkımızın talep ve beklentilerini yerine getirmek ve onların refah ve huzuru için çalışmaktır. Zira bizler, amacını yitiren siyasetin istikbalini de yitireceğinin farkındayız. İnsanı merkeze alarak yapmış olduğumuz hizmet odaklı çalışmalar neticesinde, bugüne kadar hiçbir iktidarın başaramadığı, gündemine almaya dahi cesaret edemediği birçok alanda reform niteliğinde icraatlara imza attık.” dedi.

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Sayın Milletvekilimiz Ahmet Aydın ile İl Başkanı Yaşar Güleç sık sık cemiyetimizi ziyaret ederek üyelerimizle ile Adıyaman’ın sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaşmaktadırlar. Özellikle TOKİ sürecinde Milletvekillerimiz Ahmet Aydın ile F.Hüsrev Kutlu ve AK Parti İl Başkanı Yaşar Güleç’in çok yakın ilgi ve desteklerini aldık. Bütün üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Yasal süreç devam etmektedir.Ankara’dan gelen Bayındırlık ve İskan Bakanlığı heyeti ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Adıyaman İl Müdürlüğünün arsa ile ilgili olumlu görüş beyanları bütün üyelerimizi sevindirmiştir.”  Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP