DOLAR 17,9489 0.43%
EURO 18,5708 0.79%
ALTIN 1.033,130,33
BITCOIN 4374321,91%
Adıyaman
35°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Başhekim Öner Hastane Yöneticiliğine Terfi Etti

Başhekim Öner Hastane Yöneticiliğine Terfi Etti

ABONE OL
9 Kasım 2012 07:40
Başhekim Öner Hastane Yöneticiliğine Terfi Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

bashekmKamu Hastaneler Birliğinin oluşmasının ardından Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor İlyas Öner Kahta Devlet Hastanesi Hastane yöneticiliğine atandı.

Kahta Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi olarak atanan Dr. İlyas Öner aynı zamanda Hastane Başhekimliği görevini de yürütecek.
Yeni oluşturulan Kamu Hastaneleri Birliğinde Hastane’nin idari kadrolarının ve Başhekimin sorumlusu olarak çalışacak olan Hastane yöneticisi,doğrudan Genel Sekretere bağlı olacak.
Bu arada Yeni oluşum Kahta Devlet Hastanesini idari kadrolar da yeniden şekillendi.yeni idari kadro şöyle oluştu: Hastane yöneticisi ve Başhekim :Uz Dr. İlyas Öner,Başhekim Yardımcılığına Dt.Burçin Koyuncu,İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne İlhan Aslan,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Esengül (Şahin) Yıldırım, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür yardımcılığına Celalettin İnal, İdari ve Mali Hizmetleri Müdür Yardımcılığına Kadir Kurt atanarak 2 Kasım, 2012 tarihinde yeni görevlerine başladılar.
Hastane yöneticisi ve Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi,Uz Dr. İlyas Öner konu ile ilgili şu açıklamada bulundu : “ Çalışanlarımızın da bu heyecanı tüm benlikleriyle yaşadıklarına inanıyor ve güveniyorum. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmetini aldığı, çalışanlarımızın da şevkle çalıştığı bir hastaneyiz. Hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarma gayreti içindeyiz. Bu amaçla hastanede pek çok yenilik yaptık. Hizmet aldığımız bölümlerimizde halkımızın daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Hastalarımızın memnuniyetinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük itici güç olacaktır” dedi
Hastane İdarecisi Başhekim Kimdir ?
Uz Dr.İyas Öner;1976 Yılında Kahta da doğdu, ilk orta ve liseyi Kahta da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı yıl İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi İç Hastalıkları bölümünde asistan olarak göreve başladı. 2006 yılında Kahta İlçesi Devlet Hastanesine Dahiliye Uzmanı olarak atandı. Aynı Hastanede Başhekim olarak hizmet veren Uz Dr. İlyas Öner, Sağlık Bakanlığının yeni süreçte sağlık hizmetlerinin daha verimli olması için oluşturduğu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde Adıyaman’a atanan iki Hastane yöneticisinde biri de Başhekimlik görevini yapan İlyas Öner Oldu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP