DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 384302-2,90%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Belediye’den internet evi projesi..

Belediye’den internet evi projesi..

ABONE OL
20 Mayıs 2008 22:33
Belediye’den internet evi projesi..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

kulturisler1Adıyaman Belediyesi ile Telekom Müdürlüğü arasında, Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan İnternet Evi Projesi kapsamında 25 bilgisayar ve İnternet Evi müştemilatı ile ilgili hibe protokolü imzalandı.

Telekom Genel Müdürlüğünün Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında değerlendirdiği İnternet Evi için hibe edilecek 25 adet bilgisayar, masa, sandalye ve klimadan oluşan hibe programı ile ilgili olarak imzalanan Hibe protokolü için Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Durmuş,  Kültür ve Sosyal İşler Müdürü  Abuzer GelseTelekom Teknik İşletme Müdürü Gündüz Akyüz ve Telekom Pazarlama Müdürü Güngör Çağlayan hazır bulundular.

    Adıyaman Belediyesi tarafından Yerel Gündem 21 için düzenlenen Merkez Ofis içerisinde kurulacak olan İnternet Evinden vatandaşlar ücretsiz olarak faydalanabilecekler. İmza öncesinde Başkan Yardımcısı Durmuş.  “ Kısa süre sonra faaliyete geçecek olan İnternet Evi, Gençlik Komisyonu üyelerinin rehberliğinde  aynı zamanda internet kullanma kültürüne de katkı sağlayacaktır. İnternet kullanımının gün geçtikçe arttığı günümüzde gençlerimizin  amaç dışı kullanım sonucunda olumsuz yönde etkilendiğinide gözlemlemekteyiz. Kurulacak olan İnternet Evi aynı zamanda internetin doğru kullanımı noktasında model olacaktır. Telekom Müdürlüğüne İnternet Evi’ne sağladıkları katkı için teşekkür ediyorum” dedi.

Telekom Teknik İşletme Müdürü Akyüz, “ Bir çok ilimizde Genel Müdürlüğümüz tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında internet evleri oluşturulmaktadır. Bu çerçevede belediyemizin de bir talebi mevcuttu. Bu talebi değerlendirdik ve 25 adet bilgisayar, masa, sandalye ve klimasının hibesini gerçekleştirdik. İnternet Evi’nin işletmesi belediyemiz tarafından gerçekleştirilecektir. Hayırlı olsun diyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP