DOLAR 17,9560 0.04%
EURO 18,5308 -0.07%
ALTIN 1.031,36-0,12
BITCOIN 430470-1,21%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bozulan Pano Amaca Uygun Hizmet Veremiyor

Bozulan Pano Amaca Uygun Hizmet Veremiyor

ABONE OL
25 Haziran 2012 07:00
Bozulan Pano Amaca Uygun Hizmet Veremiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozuk Pano (2)Adıyaman Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü ve HAYAT Derneği tarafından Sümer Meydanı’nda hizmete açılan ve nöbetçi eczanelerin çizelgelerin yer aldığı elektronik cihaz uzun dönemdir çalışmıyor. 

Yetkililerin kurumlarının isimlerini bile yazmayı ihmal etmedikleri nöbetçi eczane cihazı bugünlerde sadece Adıyaman Belediyesi, Sağlık İl Müdürlüğü ve HAYAT Derneği’nin reklamını yapıyor.
Adıyaman’da yapılan en küçük hizmete bile ismini yazmayı ihmal etmeyen yetkililer, ne hikmetse Sümer Meydanı’na yaptırdıkları elektronik cihaz, bugünlerde boynu bükük şekilde sahibini bekliyor.
Adıyaman’da yapılan en ufak bir hizmette isimlerini yazmayı unutmayan yetkililere tepki gösteren vatandaşlar, “Yıllar önce Adıyaman’ın farklı noktalarına monte edilen elektronik eczane takip cihazı yıllardır arızalı bir şekilde onarılacağı günü bekliyor. Hizmete giren cihazın üzerine her türlü reklamlarını eksik etmeyen yetkililer, cihaz bozulunca bir türlü onarmayı düşünmüyorlar. Nede olsa Adıyaman’da yaşıyoruz. Bu tür olayları görmeye alıştık artık. Cihazın açıldığı ilk günlerde kimi yetkililer basın mensuplarına demeçler vererek, önemli bir hizmeti hayata geçirdiklerini söylemişlerdi. Ancak aradan geçen zaman içerisinden şunu anlamış olduk ki. Yapılan hizmet reklamdan ileri bir şey değilmiş. Eğer bir kurum hizmet verecekse, hizmet vereceği yere büyük harflerle ismini yazmasının ne anlamı var. Burada ciddi bir çelişki olduğunu bilmek gerekir. Yetkililer için önemli olan hizmet mi yoksa reklam mı? Her gün şehir merkezinde gezen yetkililer nasıl oluyorda bu cihazın bozuk olduğunu göremiyorlar. Normal şartlarda hastaların işini kolaylaştıracak olan bu cihaz bugünlerde bozuk şekilde onarılmıyor. Acaba burada sorumlu hangi kurum?” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP