DOLAR 15,4915 0.06%
EURO 16,1408 0.11%
ALTIN 903,860,25
BITCOIN 4769272,78%
Adıyaman
24°

AÇIK

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Diyarbakırlıoğlu: “Çocuklarımızın Takibi Çok Önemli”

Diyarbakırlıoğlu: “Çocuklarımızın Takibi Çok Önemli”

ABONE OL
11 Eylül 2017 16:27
Diyarbakırlıoğlu: “Çocuklarımızın Takibi Çok Önemli”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman ASD Akademi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı A. Sıddık Diyarbakırlıoğlu, son günlerde Türkiye’de meydana gelen servisçiler arası kavga konusunda açıklamada bulundu.

renci Servisçisi Diyarbakırlıoğlu Çocuklarımızın Takibi Çok Önemli

Diyarbakırlıoğlu, yaptığı açıklamada, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının Adıyaman ve tüm ülkeye hayırlı olmasını ve kazasız bir sezon olmasını diledi.

İstanbul’da çok talihsiz olayların yaşandığını belirten Diyarbakırlıoğlu, “Bu üzücü olayı bizde takip ediyoruz. Bu olayın gerçek anlamda Adıyaman ve diğer illerimizde yaşanmaması için niyaz ediyorum. Nihayetinde servisçilik Adıyaman’da olduğu gibi Türkiye genelinde de artık bir iş istihdamı olarak anılıyor. Farklı gruplaşmalar ve bununla ilgili rant sağlayıcı gruplar ortaya çıkabiliyor. Servisçi herkesi aynı kesede tutmayalım. Her işte her kesimden çürük elmalar çıkabiliyor. Servisçilik kesimden de sanki 5 parmağın 5’i bir olmadığı gibi çürük elmalar çıkıyor”dedi.

– ADIYAMAN’DA SIKINTI OLMAZ

Adıyaman’da bu konuda sıkıntı olmadığını dile getiren Diyarbakırlıoğlu, şöyle devam etti:

“Gerek Valimiz, il emniyet müdürümüz ve Jandarma komutanımıza teşekkür ediyorum. Gerekli önlemler alacağını düşüyorum. Adıyaman’ım da zaten huzur anlamında kendini ispatlamış, kanıtlamış, bugüne kadar terör örgütlerine destek olmamış bir ilimiz. İnşallah böyle bir olay yaşanmaz. Bizlerde servis firmaları olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Bu olayların, üzüntülü olayların yaşanmamasını temenni ederim. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz”

– EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ: ÇOCUKLARIMIZ

Çocukların çok önemli olduğunun altını çizen Diyarbakırlıoğlu, “5 parmağı 5’i bir değil ama çocuklar en değerli varlıklarımız. Çocukları teslim ettiğimiz servis arkadaşlarımızı bağlı bulunduğu firmayı tanıyalım. Onlarla sürekli irtibat halinde olalım. Çocuklarımızla diyaloglarımızı sıkı tutalım, takibini kendimiz yapalım. Çünkü hep söylüyorum. Günümüzde neyin ne olacağını bilemiyoruz ama gerçek anlamda takip çok önemli, ilgi alaka çok önemli, çocuklar bizim her şeyimiz. Zaman ayıralım. Bunla alakalı ilgi alakayı eksik etmeyelim” şeklinde konuştu.

PHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP