DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 384302-2,90%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

EĞİTİMCİLER PİKNİKTE BULUŞTU

EĞİTİMCİLER PİKNİKTE BULUŞTU

ABONE OL
1 Haziran 2008 21:40
EĞİTİMCİLER PİKNİKTE BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim-Bir-Sen’in Üyelerine Yönelik Düzenlediği Piknik Muhteşem Geçti


Eğitimciler Birliği Sendikası Adıyaman şubesince üyelerine yönelik düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen pikniğe yaklaşık bin kişi katıldı.
Sahre-i Gazihan Dede’de gerçekleştirilen pikniğe Milli Eğitim yöneticilerinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Durmuş, Memur-Sen’e bağlı sendikaların temsilcileri, Eğitim-Bir-Sen ilçe yöneticileri ve il dışından da davetliler katıldı.

Piknikte bir konuşma yapan Eğitim-bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Gaffari İzci katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “1000 civarında davetlinin katıldığı 4. Pikniğimiz Eğitim-Bir-Sen’in birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşmanın en güzel örneğini, güçlü ve etkili bir şekilde ortaya koymuştur. Memur-Sen’in ve Eğitim-Bir-Sen’in Türkiye’nin sivilleşmesi, demokratik ve hukuk devleti olmasındaki önemli rolü ve katkıları herkesçe bilinmektedir. Eğitim-Bir-Sen demek, çözüm demektir. Çözümden, birlik ve beraberlikten, dayanışma ve kaynaşmadan yana olan tavrımız sürecektir. Buradaki ortam bunun en güzel göstergesidir.

2008 Mayıs mutabakat metnine göre Eğitim-Bir-Sen yine Adıyaman’da yetkili sendikadır. Yetkili olmada herkesin payı vardır. Bu vesile ile herkese teşekkür etmek istiyorum.

Pikniğimize katılan siz değerli dostlarımıza gönülden teşekkür ediyor ve hoşça vakit geçirmenizi diliyorum.”

Sohbetlerin edildiği, oyunların oynandığı piknikte ailece katılanların çokluğu dikkat çekti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP