DOLAR 16,6002 0.44%
EURO 17,5688 -0.04%
ALTIN 969,38-2,27
BITCOIN 344797-1,32%
Adıyaman
29°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Emniyet Müdürü Alper, Adıyaman Trafiğine El Attı

Emniyet Müdürü Alper, Adıyaman Trafiğine El Attı

ABONE OL
18 Eylül 2017 13:34
Emniyet Müdürü Alper, Adıyaman Trafiğine El Attı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman’a geldiği günden bugüne çalışmasıyla taktir toplayan İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Adıyaman trafiğin rahatlaması için yan yol ve orta refüjü kaldırdı.

Emniyet Müdürü Alper Adıyaman Trafiğine El Attı

PTT önünden Halk Eğitim Merkezine kadar olan sağ yan yol, orta refüj çalışmasıyla ciddi anlamda trafikte rahatlama olduğu görüldü.

Vatandaşlar Emniyet ile valilik arasında bulunan yan yol orta refüjün kalkmasını da istedi.

İl Emniyet Müdürü Metin Alper’e çalışmasından dolayı teşekkür eden vatandaşlar, biran önce şehrin trafiğinin rahatlaması için yan yol refüjlerin kaldırılmasını diledi.

Refüjün kalkmasıyla yolun trafik akışının hızlandığını belirten vatandaşlardan Mehmet Özer, “Yol çalışmasını gördük. Trafik yan yol orta refüj kalkmasıyla rahatladığını gördük. Sağ refüj kalkmasıyla güzel oldu. Emniyet ile valilik arasındaki sağ şeridin kalkmasını istiyoruz. Trafik akışı güzel olur. Ambulans geçiş önceliği olur. İl Emniyet Müdürümüze teşekkür ederim. Çalışmaların devam etmesini istiyoruz. Refüj varken soldaki araç geçtiğin de kaza oluyordu. Ağaçlardan dolayı görülmüyordu. Refüjlerin kaldırılmasını istiyoruz.” dedi.

Refüj çalışmasını beğendiğini ifade eden vatandaş Mehmet Gürbüz, “Adıyaman Üniversitesi mezunuyum. Adıyaman trafik yoğunluğu var. İl Emniyet Müdürümüz Metin Alper Gelmesiyle birlikte trafikte bir düzelme olduğunu gördük. Sağ yan yol orta refüj çalışmasını da Emniyet Müdürümüz Metin Alper projesini yapmış. Güzel bir çalışma trafik akışı hızlanmış. Diğer sağ yan yol refüjlerin kalkmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Sedat Akçil ise “Öğrenciyim. Ama Adıyaman’a yaz döneminde tatillerde geldiğim zaman oluşan trafik yoğunluğundan şikayetçi bulunuyorduk. Özellikle biz burada çay bahçesinde otururken yaşanan kazalara şahit olduk. Sağ yan yol refüj kaldırılması trafiğin akış kazanması daha etkili olmuş.” açıklamasını yaptı.

Refüjlerde ağaçlardan dolayı yolun görüş açısının düştüğünü açıklayan sürücüler de sağ orta refüj kalkmasının trafik akışı açısından güzel bir uygulama olduğunu ve çalışmanın hepsine uygulanmasını istediler.

PHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP