DOLAR 17,9140 -0.05%
EURO 18,3330 0.24%
ALTIN 1.016,930,48
BITCOIN 428165-2,40%
Adıyaman
36°

AÇIK

04:05

İMSAK'A KALAN SÜRE

Erdoğan “Adıyaman’da İnsanların Hayır Duası Var, Üretim İle Birlikte İhracat Var”

Erdoğan “Adıyaman’da İnsanların Hayır Duası Var, Üretim İle Birlikte İhracat Var”

ABONE OL
26 Ekim 2017 17:25
Erdoğan “Adıyaman’da İnsanların Hayır Duası Var, Üretim İle Birlikte İhracat Var”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ASKON Adıyaman İl Başkanı İbrahim Genciz ve yönetimi, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Erdoğan “Adıyaman’da İnsanların Hayır Duası Var Üretim İle Birlikte İhracat Var” 1

Ziyarette Adıyaman’ın sanayi alanındaki yatırımları konusunda sohbet eden ASKON üyeleri, Erdoğan’a bilgiler verdi.

 

Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden ASKON Adıyaman İl Başkanı İbrahim Genciz, siyasetçilerin kapılarını sanayicinin problemleri konusunda çalacaklarını belirtti.

 

El birliği ile kimsenin Türkiye’nin belini bükemeyeceğini vurgulayan Genciz, “Başkanımızı ziyaret ettik. Hayırlı olsun dedik. Bir iş adamı olarak öğretmek istihdam etmek ile yükümlüyüz. Siyasetçilerimize bizim problemlerimizi sıkıntılarımızı gidermek için kapılarını çalacağız. Birlikte olursak üretirsek Türkiye’nin belini kimse bükemez.” dedi.

 

AK Parti Adıyaman İl başkanı Mehmet Erdoğan ise “AK Partimizi ziyaret ettiler, Askon değerli başkan ve üyeleri, teşekkür ederim. Adıyaman’da hizmet noktasında hangi görev olursa olsun başüstüne dedik. Bundan sonraki süreçte de Adıyaman’daki bütün STK’larımız, siyasi partilerimiz, belediyemiz, milletvekillerimiz birlikte ilimizin sorunları ile problemlerinin çözümü ile ilgili birlikte koşturacağız. Üretmek mukaddes bir görev, insan ürettiği zaman mutlu oluyor.  Onun keyfi, farkı burada. Başkanımız Sincik’te ve İstanbul’da Adıyaman’da büyük bir gayret içinde, sadece üretim değil, istihdam var, insanların hayır duası var, üretim ile birlikte ihracat var. Türkiye’ye dışarıdan kaynak aktarımı var” ifadelerini kullandı.

 

Bu sektör ile ilgili olan bütün problemleri önümüzdeki süreç içinde çözeceklerini anlatan Erdoğan, şunları kaydetti:

 

“İnşallah hedefimiz şu; iş adamlarımız ile yatırımcılarımız ile birlikte beraber toplantı yapalım. Problemlerimiz nedir, memnuniyet nedir, beklentiler nedir, bunlar ile ilgili sektörü de ayrı dinleyelim. Yapılabilecek, takip edilecek çalışmaları Ankara nezdinde takip edelim. Her şey Adıyaman için, Adıyaman’daki insanlarımızın daha mutlu olabilmesi için gayret etmek ve vazifeler bize emanet edilmiş vazifeler. Bu görevler emanet görevler. AK Parti milletin partisi, Adıyamanlıların partisi, ne kadar elimizden gayret gelirde bu muhabbetti tesis edebilirsek, vazifemizi yapmış olacağız. Başkanıma ve değerli arkadaşlarımı da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim”

PHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP