DOLAR 18,1961 -0.01%
EURO 18,2506 0.36%
ALTIN 1.009,51-0,60
BITCOIN 360295-2,82%
Adıyaman
36°

AÇIK

19:48

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Erin “Terörist Muamelesi Yapacağız”

Erin “Terörist Muamelesi Yapacağız”

ABONE OL
15 Şubat 2017 10:59
Erin “Terörist Muamelesi Yapacağız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, tefeci ve uyuşturucu ticareti yapanlara hiç acımayacaklarını ve terörist muamelesi yapacaklarını vurguladı.

esnaf kefalet 2

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, tefecilik yapan ve uyuşturucu ticareti yapanlar ile terör örgütleriyle yapılan mücadelenin aynısının yapılacağını ifade ederek, çok sert konuştu.

Adıyaman’da tefecilik ve uyuşturucu ticareti yapanlara hiç acımayacaklarını ve bunlara terörist muamelesi yapacaklarını vurgulayan Vali Abdullah Erin, “Tefecilik yapan ve uyuşturucu ticareti yapanlar ile terör örgütleriyle yapılan mücadelenin aynısının yapılacağını ifade etti.

Tefecilik yapan kişilerin zorda olan kişileri, uyuşturucu satıcılarının ise çocukların hayatını kararttığını dile getiren Vali Abdullah Erin, “Güvenlik anlamındaki terörle, esnafımızın sıkıntılı vaziyetini kullanan ekonomik terör arasında hiçbir fark yok. PKK, DAEŞ ve diğer terör örgütleriyle nasıl mücadele ediyorsak, vatandaşımızın zayıf durumunu kullananlarla da aynı şekilde mücadele etme kararlığındayız. Bunu bütün Adıyamanlılar görecek. Esnafımızı içinden çıkılmaz bir hale taşıyanlar, girişimcilerimizi içinden çıkılmaz bir ataklığa sürükleyenler, çoluk çocuğu ile ekonomik ve sosyal buhran içerisinde sokanlarla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bunun için biraz daha sabır edin. Son dönemde uyuşturucu meselesinde memleketimizin dört bir tarafında uyuşturucu ile mücadele başlatıldı. Adıyaman’da son 1 ay içerisinde en az 4-5 olay ile ilgili işlem yapıldı. Bonzaiden, esrar ve eroine kadar çocuklarımızı zehirlemeye, uyuşturmayı hedefledikleri pırıl pırıl nesli yok etmeye dönük ihanet içinde olanlara da terörist muamelesi yapacağız. Bundan vazgeçsinler. Okullarımızın etrafında çocuklarımızı sentetik uyuşturucularla, eroinle, afyonla zehirlenmeye çalışanları biz zehirleyeceğiz. Çocuklarımızın yakasından düşsünler. Defolup gitsinler. Onlara terörist muamelesi yapılacağını bir kez daha söylüyorum” dedi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP