DOLAR 17,9657 0.27%
EURO 18,2634 0.08%
ALTIN 1.020,18-0,16
BITCOIN 420154-1,41%
Adıyaman
39°

AÇIK

20:08

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Frekans İhalesinde Yine Ses Çıkmadı

Frekans İhalesinde Yine Ses Çıkmadı

ABONE OL
16 Mart 2010 00:41
Frekans İhalesinde Yine Ses Çıkmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

rtk (1)Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeray, frekans ihalesiyle ilgili bilgi vermekten kaçınırken yasanın çıkmasını beklediklerini ifade etti.

RTÜK Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeray, Adıyaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, RTÜK’ün çalışmaları hakkında bilgi verdi. Adıyaman gazeteciler Cemiyetinin son yıllarda yaptığı çalışmalar ile Adıyaman’ın gelişmesine katkı sağladığını belirten RTÜK Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeray “ Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti gerçekten çalışmaları ile Türkiye genelinde adından sıkça söz ettirmektedir. Hem bir meslek örgütü hem de STK olarak çalışmaları ile basına ve Adıyaman’a önemli katkılar sunmaktadırlar. Çok kapsamlı bir çalışma içerisinde olduklarını biliyorum. Başkanıma ,Yönetim Kuruluna ve bütün üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Bundan dolayı başkanıma teşekkür ediyorum Adıyaman için gerçekten çok önemli bir faaliyet yürütüyorlar. Tüm STK’ların ortak bir platform oluşturmuş olmaları Adıyaman için ciddi bir katkı olmuştur. Gazeteciler Cemiyeti başkanımıza medyaya katkısından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“ ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEKTİR”

RTÜK’ün Diyarbakır Bölge Başkanlığında Adıyaman’da sevilen bir simanın bulunmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten AGC Başkanı Zeki Dişkaya”  Diyarbakır Bölge Müdürü Erhan Esmeray’ı ilimizde özelliklede cemiyetimizde görmekten dolayı son derece mutluyum. Sayın müdürümüze görevinde başarılar diliyorum. Çok büyük işlere imza atacağına inanıyorum. Müdürümüzün cemiyetle ilgili görüşleri son derece önemli idi.Dışarıdan ama basının içerisin de bir bakış olarak görüşleri bizim için son derece önemlidir. Bizim çalışmalarımız tempomuzu artırarak devam edecektir. Bir taraftan cemiyet ile ilgili çalışmalarımız var, üyelerimizin daha rahat bir ortamda çalışabilmesi için ortam hazırlamaya dönük çalışmalarla birlikte en son üyelerimizi konut sahibi yapabilmek için bürokrat ve siyasilerimizin de desteği ile TOKİ ile birlikte konut yapma projemizin de sonlarına geldik. Diğer taraftan da her görüşten il genelindeki insanlarımızın birlik beraberlik içderisinde kurdukları AKALP’ın da bölgeye örnek teşkil etmesini temenni ediyorum. Gerçekten çok büyük bir güç; yapıcı bir güç, ayakları yere basan bir kuruluş. Kavga ile dövüş ile işi olmayan sonuç alacağına da kalben inanıyoruz. Demokratik bir biçimde sorunların iletilmesi halinde çözümlerin Ankara da hızla çözülebileceğini gördük.Temennimiz yaşanabilir müreffeh  bir bölge düşünüyoruz ve bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP