DOLAR 17,9586 0.48%
EURO 18,5812 0.85%
ALTIN 1.035,590,57
BITCOIN 4421383,08%
Adıyaman
37°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Genel Sekreter Şen’e Ziyaretler Sürüyor

Genel Sekreter Şen’e Ziyaretler Sürüyor

ABONE OL
15 Kasım 2012 12:21
Genel Sekreter Şen’e Ziyaretler Sürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Genel Sekreter022Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi Başkanı Murat Demirkol, Sağlık İl Müdürü Mehmet Emin Taş, Vakfı üyeleri Erdal Yaprak, Hakan Özöncel, Dr. Murtaza Baykan, Salih Kaya, Muhammed Yetkin ve Mazhas Aslan, Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan Dr. Hüseyin Şen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Dr. Hüseyin Şen’e, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi Başkanı Murat Demirkol ziyarette yaptığı konuşmada, “Sağlık Bakanlığının Türkiye genelinde, AK Parti iktidarı ile beraber sürekli yapmış olduğu gelişim ve dönüşüm hizmetlerinin bir yansıması olan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine atanan Dr. Hüseyin Şen ve ekibine Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi üyelerimiz ile birlikte hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz. Biz, Sayın Genel sekreterimizi yapmış olduğu ve bundan sonra yapacağı hizmetlerin ilimiz için ne kadar önemli olacağının farkındayız. Biliyoruz. Adıyaman’ımız için iyi bir sonuç getireceğiniz düşünerek görevinde başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaretle ilgili memnuniyetini belirten Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Şen ise “Bize hayırlı olsun ziyaretine gelen değerli Adıyamanlılar Vakfı Adıyaman Şubesi Başkanı Murat Demirkol ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Çok memnun oldum. Adıyamanlılar Vakfı’nın yaptığı hizmetleri biliyoruz. Bu hizmetler özellikle ihtiyaç sahiplerine ve öğrencilere yapmış oldukları desteklerden dolayı kendileri ve vakıf üyelerine teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarının artmasını diliyorum. Bizde bu çalışmalara destek olabilirsek kendimizi mutlu sayacağız. Hem şahsım hem de çevremdeki arkadaşlar adına bu söylüyorum” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP