DOLAR 17,9444 0.16%
EURO 18,3863 0.3%
ALTIN 1.018,420,10
BITCOIN 420157-1,29%
Adıyaman
36°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Gölbaşı Devlet Hastanesinde Bilgisayarlı Tomografi Dönemi Başladı

Gölbaşı Devlet Hastanesinde Bilgisayarlı Tomografi Dönemi Başladı

ABONE OL
15 Eylül 2017 16:36
Gölbaşı Devlet Hastanesinde Bilgisayarlı Tomografi Dönemi Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gölbaşı Devlet Hastanesine alınan Bilgisayarlı Tomografi Cihazı (BT), kurulum ve teknik personelin eğitimi sonrasında Gölbaşı Halkına hizmet vermeye başladı.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Selim Kuşağlı yaptığı açıklamada;

“Gölbaşı Devlet Hastanesinde 16 Kesitli Bilgisayarlı Tomografi cihazı kurularak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Hastanemizde kurulan Tomografi Cihazı ile hastalarımızın dışarıya sevkine gerek kalmayacak ve bulunduğu bölgede daha nitelikli görüntüleme hizmetinin verilmesi sağlanacaktır. Kurulumları tamamlanmış ve hizmete sunulmuş olan Tomografi Cihazı Acil ve Travmatik vakaların teşhis ve tedavisinde önemli bir yere sahiptir. Alınan bu cihazla birlikte ilçemizde sağlık hizmeti veren hastanemizin kapasitesini ve niteliğini yükseltmiş bulunuyoruz” dedi.

Kuşağı, sağlık alanında teknolojik yeniliklerle birlikte devletimizin tanıdığı imkânlar dâhilinde ihtiyacın karşılanması ve sürecin hızlandırılmasını sağlayarak yakın desteklerini gördükleri başta TBMM Meclis Başkan Vekili Ahmet Aydın olmak üzere Adıyaman Milletvekillerine, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e ve Adıyaman KHB Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz’e teşekkür etti.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP