DOLAR 17,9425 0.39%
EURO 18,5992 0.96%
ALTIN 1.032,950,32
BITCOIN 4431132,65%
Adıyaman
37°

AÇIK

17:06

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Hisarcıklıoğlu Adıyaman’a 1 Okul, Adıyamanspor’a 1 Otobüs sözü verdi

Hisarcıklıoğlu Adıyaman’a 1 Okul, Adıyamanspor’a 1 Otobüs sözü verdi

ABONE OL
28 Kasım 2012 09:19
Hisarcıklıoğlu Adıyaman’a 1 Okul, Adıyamanspor’a 1 Otobüs sözü verdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TOBB BAsKAN (1)Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası binasının açılış törenine katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Adıyaman’a bir okul, Adıyamanspor’a ise bir otobüs sözü verdi.

Adıyaman’da her geçen gün güzel şeylerin yaşandığını ifade eden Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Genel Sekreteri Metin Harıkçı; “Yeni ATSO binası ilimize, ilimiz sanayicisine, ilimiz işadamlarına yakışır bir bina oldu. Birbirinden değerli konukların katılımıyla evvelki gün görkemli bir açılış töreni düzenlendi. Bir Adıyamanlı olarak, basın mensubu olarak bizler bundan büyük mutluluk duyduk. Açılış sonrası konferans salonunda konuşmaya yapan TOBB Başkanı sayın Rifat Hisarcıklıoğlu Adıyaman’a bir okul yaptıracağız sözü vermesi salondakileri ve bizleri çok sevindirdi. Adıyaman basını olarak bizlerde sayın başkandan Adıyamanspor’a bir otobüs isteminde bulunmuştuk ancak o okul mu, otobüs mü deyince salondakiler okul dedi. Bu duruma bizde çok sevindik çünkü okul her şeyin önünde gelir. 
TOBB BAssKAN (1)ATSO’daki program sonrası sayın başkan Cem Evinde düzenlenen aşure programına katıldı. Bizler 8 Aralık tarihine kadar Adıyamanspor konusunda bir görev üstlendik. Bir şeyler yapmamız gerekiyordu ve sağolsun bir çok şeye koşturan Adıyamanspor Taraftarlar Dernek başkanımız Abdurrahman Vural’a rica ettim 2 adet Adıyamanspor forması temin etti. Sayın başkan Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ismi yazılı formayı alıp Cem Evinde gittik. Sayın valimiz ve belediye başkanımıza durumu izah ettim. Sahnede bir formayı valimiz, diğer formayı ise belediye başkanımız başkana takdim etti. Bu sürpriz hediye karşısında çok sevindiğini, hatta taktığı kravatın renginin sarı yeşil olduğunu ve bunu Adıyaman’a gelirken bilerek taktığını söyledi. Valimiz ve belediye başkanımız Adıyamanspor’a destek noktasında ricada bulundular. Bende başkana, biz çok maliyetli bir otobüs istemiyoruz, bu kulübe 80-100 Bin maliyetli bir otobüsün yeterli olacağını söyledi. Sayın Hisarcıklıoğlu, valimizin ve belediye başkanımızın da ricasını geri çevirmedi ve okulla birlikte otobüs’te alacaklarını ifade ettiler. İnşallah Adıyaman’ı sevindiren bu iki müjdenin bir an evvel hayata geçmesi en büyük temennimizdir. Ben buradan ilimiz adına, ilimiz basını adına ve Adıyaman’ın göz bebeği olan Adıyamanspor kulübü adına Adıyaman’a bir okul ve Adıyamanspor’a bir otobüs sözü veren TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, Valimiz Mahmut Demirtaş’a, Okul noktasında çaba sarf eden ATSO Başkanı Mustafa Uslu’ya ve Yönetimine teşekkür ediyorum.
TOBB BAs

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP