DOLAR 17,9140 -0.05%
EURO 18,3330 0.24%
ALTIN 1.016,930,48
BITCOIN 4396253,06%
Adıyaman
35°

AÇIK

20:30

AKŞAM'A KALAN SÜRE

İl Özel İdaresinin Yatırım Ve Projeleri Masaya Yatırıldı

İl Özel İdaresinin Yatırım Ve Projeleri Masaya Yatırıldı

ABONE OL
7 Aralık 2018 17:46
İl Özel İdaresinin Yatırım Ve Projeleri Masaya Yatırıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İl Özel İdaresi tarafından Adıyaman’da yapımı planlanan ve devam eden kamu yatırım ve projelerinin görüşüldüğü toplantı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında yapıldı.

il ozel idaresinin y 0fa9a87da0d7664c88e5

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Adem Kaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Işık, kurumun Mühendis ve teknik elemanları katıldı.

 

Gerçekleşen toplantıda, İl Özel İdaresi´nin etap etap önceki yıllarda hayata geçirdiği Beşpınar Projesinin mevcut durumu, yeni Hükümet Konağı inşaatının son durumu, 2018 ve 2019 yılı yatırım programında yer alan yatırım ve projelerin neler olduğu, yapımı tamamlanan ve tamamlanamayan işlerin hangi aşamada olduğu ve yapılacak çalışmalar masaya yatırılarak koordinasyonu gerektiren konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Bugün gerçekleştirdikleri toplantı ile İl Özel İdaresi tarafından Adıyaman il genelinde planlanan ve devam eden kamu yatırımlarını ve projelerini masaya yatırdıklarını belirten Vali Aykut Pekmez, “İlimizin  gelişmesi ve kalkınması amacıyla yapılan yatırım ve projelerde koordinasyonun sağlanması açısından bu tür toplantılar büyük önem arz etmektedir. Bugünkü toplantımızda İl Özel İdaremiz tarafından uygulanan ve planlanan projelerde gelinen nokta ve yatırımlarda sağlanan fiziki gerçekleştirmeleri masaya yatırıp, bu projelerin uygulanmasındaki eksiklikler üzerinde durarak, bu sorunların çözümü noktasında istişarelerde bulunduk”dedi.

 

Toplantı Özel İdare tarafından hayata geçirilecek çalışmalarla ilgili sunumun yapılması ve projelerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP