DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 385170-0,91%
Adıyaman
37°

AÇIK

16:59

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

KAHTA’ DA GÖKSUYA BAKANLAR GİBİ KARŞILAMA

KAHTA’ DA GÖKSUYA BAKANLAR GİBİ KARŞILAMA

ABONE OL
1 Mayıs 2008 22:47
KAHTA’ DA GÖKSUYA BAKANLAR GİBİ KARŞILAMA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

goksubakanAK PARTİ BÖLGE KOORDİNATÖRÜ ADIYAMAN ESKİ MİLLETVEKİLİ MAHMUT GÖKSU BAKANLAR GİBİ KARŞILANDI
Ak Parti Bölge Koordinatörü ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu, Adıyaman’ın Kahta İlçesinde incelemelerde bulundu. Çok sayıda Partili ve vatandaş ile bir araya gelen “Göksu, Bakanlar gibi karşılandı. 
KAHTA ZİYARETİNDE BAKANLAR GİBİ KARŞILANAN MAHMUT GÖKSU TOKİ VE KAHTA TEKSTİLDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Ak Parti Adıyaman eski Milletvekili ve AK Parti Bölge Koordinatörü Mahmut Göksu, Kahta İlçesinde faaliyet gösteren Kahta Tekstil Entegre Tesisleri ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından yaptırılan, Toplu Konut ve Ticaret Merkezi ve bu alanda yaptırılan İlköğretim okulu inşaatını gezdi.

KAHTA TEKSTİL ENTEGRE TESİSLERİNİ ZİYARET EDEN GÖKSÜ BURADA PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Bölge Koordinatörü ve Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu’yu Kahta Tekstil Entegre Tesislerinde, Adıyaman Gölbaşı İlçesi Harmanlı Belde Belediye Başkanı Yaşar Azık, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Cuma Karais, Ak Parti Kahta İlçe Başkanı Yusuf Turanlı, İl daimi encümenleri ve çok sayıda partili ve vatandaşlar Göksu’yu Bakanlar gibi karşıladı.  Kahta Ak Parti İlçe Başkanlığınca Partililer tarafından büyük coşku içerisinde karşılanan Ak Parti Bölge Koordinatörü Mahmut Göksu, daha sonra Kahta Tekstil Entegre Tesislerinde incelemelerde bulundu. 

HALKIN BAĞRINA BASTIĞI AK PARTİ’NİN BÖLGE KOORDİNATÖRÜ VE ÇALIŞAN ESKİ MİLLETVEKİLİ PARTİLİLERCE BÖYLE KARŞILANDI
Ak Parti hükümetinin sağladığı istihdamlar arasında, Kahta Tekstil Entegre Tesislerinde çalışanların, buradan faydalanmalarına çok sevindiğini belirten Mahmut Göksu, çalışmış milletvekilleri ile Ak Parti hükümetinin istihdam yaratmış bir parti olduğunu söyledi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından yaptırılan 192 Toplu Konut’un bulunduğu alanı da ziyaret eden Mahmut Göksu, alanda yaptırılan Ticaret Merkezi ve inşaatı devam eden İlköğretim okulunu partililerle birlikte ziyaret etti.  Entegre Tesisinde incelemelerde bulunan Mahmut Göksu Tekstil Sahibi Aziz Kavak’tan bilgiler aldı. 

TEKSTİLCİLER BU ÖNEMLİ YATIRIMLARDA MAHMUT GÖKSU’NUN İMZASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ
Tekstil Sahibi Aziz Kavak, Ak Parti Bölge Koordinatörü Mahmut Göksu’nun Milletvekili döneminde girişimleri sonucu yapmış olduğu bir çok çalışmanın yanı sıra açılan Kahta Tekstil Entegre tesislerinde şu anda 400 kişinin çalıştığını bu sayının yakın bir zaman için de üç kat daha artacağını kaydetti. Tekstil alanındaki ziyaret  sırasında cep telefonuna cevap veren Mahmut Göksu’ya nerede olduğu söylenildi. Mahmut Göksu ortağı olduğu Tekstilde inceleme yapmak üzere Kahta’ya geldiğini belirtti.

KAHTA TEKSTİL’İN BENİM OLDUĞU BİLİNSİN ÖNEMLİ DEĞİL
Partililerin şaşkın bakışları arasında telefon konuşmasına devam eden Göksu, Adıyaman Milletvekili görevindeyken girişimlerimiz sonucu kurulan bu tekstilin ortağı olduğumu söylediler. Şaka da olsa bende böyle söylemek istedim. Ama burada önemli bir nokta var. Üzerine bastırıyor ve altını çiziyorum. Burada çalışan insanların ekmek kazanmaları beni sevindirmiştir. Varsın herkes beni bu tekstilin ortağı olduğumu bilsin. Benim ortaklığım olmamasına rağmen herkes bu kadar ilgilendiğimi gördü ve bu nedenle beni bu tekstile ortak olarak bildi;”diye konuştu. Mahmut Göksu, “Milletvekili dönemimde yaptığım her işi kendi işim gibi gördüm ve öyle ilgilendiğimi herkes biliyor. Adıyaman’a ve Kahta’ya hizmet getirmek için partili arkadaşlarımla birlikte gece gündüz durmadan çalıştık çaba gösterdik, şimdi burada faal durumda olan bir tekstil ve bu tekstilde çalışan yüzlerde insana ekmek kazandırmış bulunmaktayız. Kahta İlçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresince yaptırılan konutlar ve bu alanda bir ticaret merkezi ile ilköğretim okulu yaptırmışız.

GEÇMİŞ DÖNEMLERİN EN ÇOK HİZMET VEREN MİLLETVEKİLİNE SEVGİ GÖSERİLDİ
Halkımız neler yaptığımızı çok iyi biliyor. Milletvekilliği dönemlerimde vatandaşları ziyaret ediyordum. Halkımın arasındayım. Bu gün dün gibi, halen gelip halkı ziyaret ediyorum. Alnım ak başım dik, halka hizmet etmek ve onların hayır duasını almak bize yeter;”diye konuştu. Partililer geçmiş dönemde en çok hizmet veren Milletvekili’nin Ak Parti Adıyaman eski Milletvekili Mahmut Göksu Olduğuna dikkat çektiler.   

ÖZEL HABER: AHMET DOĞAN
KAYNAK:
http://www.kahtanet.com/haber4.htm

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP