DOLAR 18,1066 0.12%
EURO 18,2616 -0.07%
ALTIN 1.021,11-0,02
BITCOIN 412463-1,96%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Karataş;“Asıl özür dilenmesi gereken Türk milletidir”

Karataş;“Asıl özür dilenmesi gereken Türk milletidir”

ABONE OL
18 Aralık 2008 19:59
Karataş;“Asıl özür dilenmesi gereken Türk milletidir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: F. Rüştü Bereket
karatasTürk Eğitimsen Şube Mali Sekreteri Mehmet Ali Karataş, Ermeni soykırımı iddialarına yönelik bazı aydınların başlattıkları ‘Ermenilerden Özür Diliyoruz’ kampanyasına tepki göstererek, “İşbirlikçi sözde aydınlar,yine ihanet peşindeler,Türk milletinin tarihini ,sözde Ermeni Soykırımı idalarıyla kirletmeye  çalışan sözde aydınlar yine ihanet peşindeler.”dedi.

“Sözde aydınlar nihayet gerçek yüzlerini gösterdiler” diyen Karataş, “Yıllardır hizmet ettikleri amaçlarını açıkladılar.Türk Milletinin, sözde aydınların kime hizmet ettiklerini öğrenmiş oldu.Sözde aydınların tarihi gerçeklerden haberdar olmadıkları anlaşımıştır. Tecrit tarihi olan 1915 yılına kadar öldürülen Müslüman insanların sayısı 22 bindir.Yakın zamanda Karabağda olan Ermeni katliamı içinde  özür dileme kampanyası başlatacaklar mı acaba?

    Erzurum ,Van ,Bitlis,Ağrı da bulunan toplu mezarlar veAsala terör örgütü tarafından katledilen büyük elçilerimiz içinde özür dileme kampanyası açacaklar mı?  

     Ermenilerden fazla Türkler sıkıntı çekmiştir.Doğu Anadoludan büyük göç başlamıştır.İlimizde de sayıları 15 bini bulan muhacir dediğimiz insanlar Ermeni katliamından dolayı göç etmek zorunda kalmıştır.Bunlar adına da özür dilenecek mi? Ne yazık ki, sözde aydın dedikleri bir kesim çıkıp,sanki atalarımızın bilerek ve isteyerek işledikleri suç varmış gibi bütün dünyaya gösterme gayreti içine düşmüşlerdir. Sözde aydınların hedefi ,Türk milletini suçlu duruma düşürmeye çalışmaktır.İhanet içinde olan Ermeni uşakları unutmasınlar ki Türk tarihinin verilmeyecek hesapları yoktur.Sözde aydın geçinenler, Osmanlı Devletinin dünyayla savaşırken, Ermenilerin kimlerle işbirliği yaptıklarını açıklayacaklar mı? Fransız ve Rus ordusunda ne kadar Ermeni olduklarını açıklayacaklar mı? Ermeniler kendi ülkelerinde düşmanla işbirliği yaparak ihanet içinde bulunmuş ve savaşı kaybetmişlerdir.Kendilerini aydın olarak ifade eden  bir takım insanların başlattıkları bu kampanya alçakça bir harekettir.Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi;”gaflet ve dalelet ve hatta hıyanet içindeler”Sözde aydınların bu çabaları Türkiye’ye zarar vermez,aksine içimizdeki  bu tip ihanet içinde olanların ortaya çıkamasına yardımcı olur. Türk  milleti bu kampanyaya ilgi göstermeyecek ve bu kampanyayı açan sözde aydınları da ihanetle suçlayacaktır.”dedi.                     

           

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP