DOLAR 17,8902 0.04%
EURO 18,4478 0.05%
ALTIN 1.028,46-0,11
BITCOIN 4277062,78%
Adıyaman
34°

AÇIK

04:22

İMSAK'A KALAN SÜRE

Milletvekilleri ‘Polis Haftası’nı Kutladı

Milletvekilleri ‘Polis Haftası’nı Kutladı

ABONE OL
10 Nisan 2013 10:40
Milletvekilleri ‘Polis Haftası’nı Kutladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

02020245212651AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Polis Haftası nedeniyle yayınladığı mesajlarında, polislerin vatandaşın huzur ve güvenini temin ederken, onların özgürlüklerini tam anlamıyla yaşamalarının da teminatı olduğunu söylediler.
    

Kuruluşunun 168. yıldönümünü kutlayan Polis Teşkilatı’nın gününü kutlayan AK Parti Adıyaman milletvekilleri Ahmet Aydın ve Mehmet Erdoğan, Polis Haftası nedeniyle yayınladıkları mesajda, polislerin vatandaşın huzur ve güvenini temin ederken, onların özgürlüklerini tam anlamıyla yaşamalarının da teminatı olduğunu söylediler.
Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Grup Başkanvekili ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, “Polis, halkı korumak için görev yapar” dedi.
polshaftasAydın, “Milletimizin huzur ve güveninin yanı sıra, birlik ve beraberlik içerisinde varlığını sürdürebilmesi, hiç kuşkusuz kıymetli emniyet teşkilatımızın ve onun değerli mensuplarının bir eseridir. 168 yıldır sahip olduğu bu köklü teşkilat yapısı ile polisimiz, milletimizin asayiş, huzur ve güvenliğini temin etmek, malının, canının ve namusunun güvenliğini sağlamak, insan hak ve özgürlüklerini korumak için her türlü zorluğa karşı mücadele etmekte ve kanı, canı pahasına bu mukaddes görevini eksiksiz yerine getirmek için çalışmaktadır. Devlet ve millet olarak maruz kalınan iç ve dış tehlikelere karşı her türlü önlemi alarak, hukuk düzeninin sağlanması, insan hak ve özgürlüklerinin korunması, huzur ve asayişin temini için her türlü olumsuz koşulda bile karşı özveriyle görev yapan Türk Polis Teşkilatımız dün olduğu gibi bugünde milletimizin gözbebeği olmaya devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, vazife başında hayatlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve mutlu bir hayat diler, emniyet teşkilatında görev yapan tüm görevlilere, aile fertleri ve meslektaşlarıyla beraber sağlık, başarı ve esenlikler temenni ederim” diye konuştu.
polhfadaAdıyaman milletvekili Mehmet Erdoğan da, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle yayımladığı mesajında “Milletimizin emniyet ve asayişini sağlamak için fedakârca çalışan Polis Teşkilatımızın 168. kuruluş yıldönümünün içinde bulunmaktayız. Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmektedir. Ülkemizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir. Sahip oldukları vatan sevgisiyle gece demeden, gündüz demeden faaliyetlerini yürüten polislerimizin bizim açımızdan kıymet ve önemi çok fazladır. Huzurun, güvenliğin ve kamu düzenin teminatı olan Polis Teşkilatımız, ortaya koyduğu hizmetleriyle ve gösterdiği mücadele azmiyle milletimizin haklı gururu olmuştur. Bu itibarla emniyet teşkilatımızın tüm mensupları millet olarak iftihar kaynaklarımız arasındadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 168. yıldönümünde, şehit polislerimizi saygı ve rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize sevgi ve başarı dileklerimle, Emniyet teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyorum” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP