DOLAR 17,9391 0.36%
EURO 18,5731 0.82%
ALTIN 1.035,420,56
BITCOIN 4423322,48%
Adıyaman
37°

AÇIK

17:06

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

MÜSİAD Sözünde Durdu, Sıra Taraftarda

MÜSİAD Sözünde Durdu, Sıra Taraftarda

ABONE OL
1 Aralık 2012 08:47
MÜSİAD Sözünde Durdu, Sıra Taraftarda
0

BEĞENDİM

ABONE OL

adyspormstAdıyamanspor Başkanı İbrahim Aslan; “Adıyamanspor, Adıyaman’lılarındır”
MÜSİAD Başkanı Mehmet Dağtekin; “İnşallah MÜSİAD Adıyaman Şubesi olarak bize düşeni yapacağız”

MÜSİAD Başkanı Mehmet Dağtekin ve Yönetim Kurulu Adıyamanspor tesislerinde Geçici Başkan İbrahim Aslan ve beraberindeki heyeti ziyaret ederek maçtan önce söz verdikleri 5000 bilet satın aldı.
MÜSİAD Başkanı Mehmet Dağtekin ziyaret sırasında sivil toplum örgütleri olarak destek noktasında yeni Adıyamanspor’a destek olmaları gerektiğini söyleyerek, bu konuda MÜSİAD olarak taşın altına elini koyacaklarını ve desteğe devam edeceklerini söyledi.
Başkan Dağtekin, Adıyamanspor tesislerinde yaptığı açıklamada; “Adıyamanspor’umuza bizim Sivil Toplum Örgütleri olarak destek olmamız noktasında yeni bir Adıyamanspor ekibinin talepleri var.
Bu istekleri geri çevirmeme adına bizimde karınca kararınca MÜSİAD Adıyaman şubesi olarak bizde elimizi taşın altına koyma ve destek olma konusunda yönetimimizin ve arkadaşlarımızın oluruyla bu konuda inşallah bizde destek olacağız.
Bir prim konusunda yardımcı olacağız. Bu sebeple sizleri ziyarete geldik. Bizim asıl sevincimizde futbolcularımızın geçen hafta Bursa deplasmanında Nilüferspor’a karşı aldığı galibiyeti de ayrıca kutlamaya tebrik etmeye geldik
Gerçekten hep birlikte şartları oluşturarak kurumları kişileri dernekleri müesseseleri şirketleri ayakta durdurmanın yolları vardır oda şartların oluşmasıdır. Şartlarda eğer Adıyamanspor gibi herkesle oluşacak bir kurum ise o zaman herkesin üstüne düşeni yapması lazım.
İnşallah bu noktada biz MÜSİAD Şubesi olarak bize düşeni yapacağız. Biz bu konuda elimizden geldiği kadar kentimizi temsil eden Adıyamanspor’umuzun daha iyi yerlerde görülmesi ile ilgili gayretlerimiz birlikte olacaktır. 
adyspormstdBu başarılarınızdan dolayı özellikle sizleri tebrik ediyoruz. Şahsınızda sayın başkanım İbrahim beyi de kutluyorum. Kendisi büyük bir yükün altına bu arada girdi. İnşallah hayırla selametle güzellikle Aralık ayına kadar götürülür. Orada da tekrar gerçek ekip oturur hangi arkadaşlarımızı bu işi daha iyiye daha güzele götürecekse duamız, isteğimiz, talebimiz onların bu işi almasının nasip olmasıdır. Allah şimdiden hayırlı etsin tekrardan. Ekibimiz ve arkadaşlarımızla birlikte sizleri ziyaret ettik ve bütün üyelerimizin sizlere selamlarını getirdik ve tekrardan başarılar diliyoruz.” Dedi. 
MÜSİAD Üyesi Yıldırım Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım ise yaptığı açıklamada futbolun bir ilin tanıtımı, halkların birleşmesi açısından önemli bir etkinlik olduğunu söyledi. Yıldırım yaptığı açıklamada; “Adıyamanspor’un yeni yönetimine başarılar diliyoruz ve bundan sonra Adıyamanspor’umuzu görmek istediğimiz yerlerde görmek istiyoruz. Futbol dünyada en iyi tanıtım araçlarından birisidir. Bunu kullanaraktan Adıyaman’ımızın tanınmasına, insanlarımızın birleşmesine ve aynı zamanda futbol birleştirici bir unsurdur görmüş olduğunuz gibi batıda sokaklara çıktığımızda nasıl ki halk ben Fenerbahçeliyim, ben Galatasaraylıyım diyiyorsa bizde Adıyamansporluyuz demek istiyoruz.
Biz Fenerbahçeli, Beşiktaşlı, Galatasaraylı olmak istemiyoruz biz Adıyamansporlu olmak istiyoruz. Adıyamansporlu olmak içinde Adıyamanspor’un gönlümüzdeki yerini bulmasını istiyoruz.
Biz işadamları olarak gerek MÜSİAD olarak Adıyamansporlu herkes olarak Adıyamanspor’un arkasındayız, bundan sonrada arkasında olacağız, yeter ki başarı gelsin, ilimiz tanıtılsın. İlimizin bu geri kalmışlığını bir nebze dahi olsa futbol ile başka illere unutturduğu taktirde bizde elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben tekrardan herkese başarılar dileyip saygılar sunuyorum.”
Adıyamanspor geçici başkanı İbrahim Aslan ise Adıyamanspor Tesislerine nezaket ziyaretlerinden bulunan MÜSİAD Adıyaman şube Başkanı Mehmet Dağtekin nezdinden tüm yönetim kuruluna Adıyamanspor’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek Adıyamanspor’un Adıyamanlıların takımı olduğunu yineledi. 
Başkan Aslan yaptığı açıklamada: “Adıyamanspor tesislerine nezaket ziyaretinde bulunan MÜSİAD Adıyaman Şubesi Başkanı Sayın Mehmet Dağtekin’e, Yönetim Kurulu Üyeleri Yıldırım Mermer Kurulu Başkanı Sayın Osman Yıldırım’a, Gürbüzcan Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gürbüzcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz haftalarda Adıyamanspor’un yönetiminin istifasından sonra yönetimin geçici olarak bize verilmesi ilk olarak Bursa Nilüfer deplasmanına gittiğimizde Adıyaman kamuoyunun Adıyamanlı işadamlarının vermiş olduğu destekle moralle Bursa Nilüfer’den oyuncularımız galibiyetle dönmüştü. Onun üzerine hafta içi yaptığımız görüşmelerde tabi ki MÜSİAD’ıda ziyaret etmiştik. Adıyaman’da birlik beraberliğin Adıyamanspor’a çok fayda getireceği inancındaydık. Bundan dolayı MÜSİAD’tan basın olarak Adıyamanspor olarak bir ricada bulunduk. Onlarda bu haftaki 5000 bin bileti satın alıp hem taraftarların hem Adıyaman ilinin takıma sahip çıktığını göstermesini STK’lar olarak MÜSİAD’ın yapmasını istemiştik. Sayın başkanım ve çok değerli yönetim kurulu üyeleri bu ricamızı kırmadılar, 5000 bileti satın aldılar. Bilet paralarını da prim olarak futbolculara verileceğini ifade etmiştik. Geçen haftada bu haftada biz primlerin futbolculara maçtan önce verileceğini söylemiştik. Ondan dolayı biletleri alan ve ricamızı kırmayan Adıyamanspor’a her türlü desteği veren ve vermeye devam edeceğini de belirten sayın MÜSİAD şube başkanı ve yönetim kurulu üyelerine biz teşekkür ediyoruz. 
Biz bu birlik ve beraberliğin bundan sonraki süreçte de devam etmesini istiyoruz çünkü süreç öyle bir süreç ki kümeye düşmesi kesinlenecek bir noktada takıma bu kadar sahip çıkılması bizleri moralmen çok iyi bir yere getirdi ve süreci hızlandırdılar. Bundan dolayı biz teşekkür ediyoruz. Adıyamanspor sadece bizlerin veya birilerinin değil. Adıyamanspor MÜSİAD’ındır, belediyenindir, valiliğindir, Adıyamanspor, Adıyaman’da yaşayan herkesindir. 
Bu inançla bu şevkle Adıyamanspor’a destek veren bu haftaki primi veren 5000 bileti alıp tüm taraftarlara maçı ücretsiz izleme olanağı sağlayan sayın MÜSİAD başkanı ve çok değerli yönetim kurulu üyelerine biz teşekkür ediyoruz. 
Bundan sonraki süreçte de Adıyamanspor’la ilişkilerde birlik ve beraberliğimizin devam edeceğini belirtiyor ve nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP