DOLAR 17,9238 0.11%
EURO 18,3198 0.13%
ALTIN 1.032,91-0,05
BITCOIN 410289-4,00%
Adıyaman
33°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Serhan Taşgörmez, aday adaylığını açıkladı

Serhan Taşgörmez, aday adaylığını açıkladı

ABONE OL
2 Kasım 2013 07:53
Serhan Taşgörmez, aday adaylığını açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

7590AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Serhan Taşgörmez, Gölbaşı Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Serhan Taşgörmez, AKP İlçe binasında yaptığı açıklamada, ilçe başkanlığından istifa ederek belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu bu durumda da kararlı bir tavır sergileyeceklerini söyledi.
Taşgörmez, “ artık yürümektense koşmayı tercih eden bir ilçe olma yolunda bazı adımların atılması gerektiğine inanıyorum.”dedi.
Taşgörmez, şunları kaydetti: “İlçemizde uzun yıllardır avukatlık yapmaktayım.  Mesleğimin gerektirdiği adalet duygusu ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Sizlerin teveccühü ile geldiğim AK parti İlçe Başkanlığı görevinde, Hak ve hakkaniyetten ayrılmayarak, şahsım ve değerli yol arkadaşlarımla birlikte siz değerli hemşerilerimize Partimizin misyonu doğrultusunda hizmet etmeye çalıştık.
Ülkemiz AK Parti ile çağ atlayan, bölgesinde söz sahibi, içeride barışı ve ekonomik istikrarı yakalamış bir ülke durumuna gelmiştir
760Siyasetimizi toplum yararına yaptık. Biz kimsenin lafıyla değil toplumun takdiriyle bu günlere gelen bir parti olduk ve oluşan toplumsal düşünceye hep sahip çıktık.
Kapımızı çalan hiç kimseyi yarı yolda bırakmadık. Sıktığımız elin kıymetini bildik.
Toplumumuzda ayrılıklara , gayrılıklara sebep veren hiçbir siyasetimiz olmadı.
Artık yürümektense, koşmayı tercih eden bir ilçe olma yolunda bazı adımların atılması gerektiğine inanıyorum. İlçemizde genç kadroların iş başına getirilmesi ve halkımızın teveccühüyle yollarının açılması kanaatindeyim.
AK Parti hükümetlerinde görev alan ve adlarından sıkça söz ettiren genç Bakanlarımız, yaptıkları başarılı icraatlarla Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan’ın gençlere olan güveninin haklılığını ortaya koymuşlardır. Önemli olan Sayın Başbakanımızın da yaptığı gibi emaneti ehline teslim etmektir.
Emanetin ehline teslim edileceğine olan inancımla, yeniliklerin ve öncülüklerin mimarı olan Ak Parti’nin bir gönül işçisi  olarak, Avukatlık ve AK Parti ilçe başkanlığı yaptığım süre içerisinde halkıma hizmet etmeyi, Hak’ka hizmet etmek olarak algılamış ve bunu hayatının  gayesi edinmiş bir insan olarak , yaklaşık iki yıldır büyük bir onur ile yürüttüğüm AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibari ile istifa edip AK Parti’den Gölbaşı Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumu sizlerle paylaşmak ve sizin desteğinizle bu yolda sizlerle yürümek istiyorum.
Gölbaşı için daha güzel yarınlar inşa etmek, daha çağdaş görünümlü bir şehir oluşturabilmek adına bu göreve talibim.
İnancım odur ki talip olduğum görevin sorumluluklarına sahip biriyim. Gölbaşı’na hizmet etmek her Gölbaşı’lının görevidir. Artık  Gölbaşı  için değişim zamanı. Hizmet bayrağını bizler devralmalıyız. Bugüne kadar yapılan hizmetlere yenilerini eklemeli, ilçemizi hak ettiği yerlere getirmeliyiz. Hep birlikte Gölbaşımızı daha ilerilere götüreceğimizden şüpheniz olmasın.
Saygıdeğer Gölbaşı’lılar gelecek yarınları inşa ederken bizim temel siyasi anlayışımız: “Sevgiyle  Örülen Her Duvar Yıkılmaz Bir Kaledir.” Düsturu ile hareket ederek, ayrım yapmadan halkımıza hizmet etmektir.
Bu duygu ve düşüncelerle; Değerli yol arkadaşlarım, kıymetli Gölbaşı’lılar  dualarınızı bekler, bu yolda şer ve kötü düşüncelerin partimizden ve bizlerden uzak durmasını diler, hoşgörü ve huzur dolu bir seçim sürecinin bizimle olmasını canı gönülden temenni ederek, tüm aday adaylarına bu hizmet yarışında başarılar dilerim.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP