DOLAR 17,9612 0.5%
EURO 18,6052 0.99%
ALTIN 1.038,010,81
BITCOIN 4467104,31%
Adıyaman
37°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

TOBB Kadın Girişimcileri Kurulundan Vali Demirtaş’a Ziyaret

TOBB Kadın Girişimcileri Kurulundan Vali Demirtaş’a Ziyaret

ABONE OL
21 Kasım 2012 14:43
TOBB Kadın Girişimcileri Kurulundan Vali Demirtaş’a Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

selda tanVali Mahmut Demirtaş; “Adıyaman’ın gelişiminin sadece erkeklerle değil, kadın girişimcilerle de konuşulması gerekir”

TOBB Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Demirel; “Kadınların iş hayatında ve sosyal hayatta daha fazla yer alması noktasında çalışmalar yapılmakta”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimcileri Kurulu, Vali Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ederek, kentteki kadın girişimciliğiyle ilgili bilgiler verdi. 
TOBB Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Selda Tandoğan Demirel ve kurul üyeleri, Vali Demirtaş’ı ziyaretlerinde, Adıyaman’da kadın girişimciliği ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Selda Tandoğan Demirel, toplumda bazı kadınların girişimcilik noktasında rol model görevi gördüğünü ve kadınların iş hayatında ve sosyal hayatta daha fazla yer alması noktasında çalışmalar yapıldığını kaydetti.
selda tan (1)‘Yerel Eşitlik Eylem Planı’ adlı dosyayı Demirtaş’a teslim eden Demirel, iş geliştirme merkezi kurulmasının önemine dikkat çekti. Demirel, Vali Demirtaş’ın Adıyaman’da göreve başladığı günden beri yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, bu gayretli çalışmalarından dolayı kadın girişimciler olarak teşekkürlerini dile getirdi. 
Demirtaş ise, kadın girişimcilerle gurur duyduklarını ve cesaretlerinden dolayı kutladığını vurguladı. Vali Demirtaş, özellikle KOSGEB kredilerinden Adıyaman’ın daha fazla faydalanması gerektiğini, girişimciliği ve proje üretimini çok önemsediğini belirterek, kadın girişimcilerden daha fazla gayret göstermelerini istedi. Demirtaş, Adıyaman’ın gelişiminin sadece erkeklerle değil kadın girişimcilerle de konuşulması gerektiğini aktardı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP