DOLAR 18,0793 -0.01%
EURO 18,2720 -0.09%
ALTIN 1.020,61-0,08
BITCOIN 412454-2,09%
Adıyaman
36°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Üniversitede “Stratejik Yönetim” Çalışma Programı Düzenleniyor

Üniversitede “Stratejik Yönetim” Çalışma Programı Düzenleniyor

ABONE OL
21 Ocak 2009 17:43
Üniversitede “Stratejik Yönetim” Çalışma Programı Düzenleniyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

universit..1Adıyaman Üniversitesi ve TÜBİTAK-TÜSSİDE (Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü) işbirliği ile “Stratejik Yönetim” Çalışma Programı düzenleniyor.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Gündüz, Rektör Yardımcıları, Dekan, Dekan Yardımcıları, Genel Sekreter ve Genel Sekreter Yardımcısı, Enstitü Müdürleri ve yardımcıları, Yüksekokul Müdürleri ve yardımcıları ile Daire Başkanlarının katıldığı Stratejik Yönetim Çalışma Programı üç gün sürecek. TÜBİTAK-TÜSSSİDE Müdür Vekili Necmettin Oktay, Danışman Uğur Değirmencioğlu ve Araştırmacı Nevin Keleş’in konuşmacı olarak katıldığı programda, Adıyaman Üniversitesinin, Devlet Planlama Teşkilatı’na (DPT) vereceği Stratejik Plan için kavramlar çalışması yapılıyor.

Stratejik Yönetim Çalışma Programı’nda Adıyaman Üniversitesi’nin geleceğe yönelik stratejik hedeflerini, vizyon ve misyonunu bilimsel yöntemlere göre belirlemek; güçlü yönlerini tespit edip, sahip olduğu fırsatlardan en üt düzeyde yararlanmak, iç ve dış etkenleri dikkate alarak tehditler ve zayıf yanlarının etkisini en aza indirmek için plan ve stratejiler geliştirilmesi hedefleniyor.

          

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP