DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 384976-1,30%
Adıyaman
37°

AÇIK

16:59

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Vali Işık, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Vali Işık, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

ABONE OL
12 Mayıs 2008 15:24
Vali Işık, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vali Işık, Gazetecilerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi


 


Adıyaman Valisi Halil Işık, yerel ulusal basında görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.


  Adıyaman Valisi Halil Işık’ın merkez valiliği görevine atanması, Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Güven’in İstanbul İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü görevine atanması nedeniyle gazeteciler tarafından sabah kahvaltısı verildi. Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik’in de katıldığı kahvaltıya, Adıyaman’da Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İskender Korkut ve yazar Mustafa Işıldak, Doğuş Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Emin Danış, Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Özkaynar, Güne Bakış Gazetesi Yazarı Naif Karabatak, İHA Muhabiri Ahmet Arslantaş, Yeniyol Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Harıkçı ve Yenişafak Gazetesi Muhabiri Kemal Öner kahvaltıya katıldı. 16 Mayıs tarihinde Adıyaman’dan ayrılacak olan Vali Halil Işık, kahvaltıda basın mensupları ile bir süre sohbet eden ve Adıyaman’dan ayrıldığı için üzüntülü olduğunu belirterek, kentin gelişimi noktasında önemli toplumun her kesimiyle birlik ve beraberlik içerisinde hareket edildiğini ve bu gelişimde basınında önemli katkıları olduğunu vurguladı.

  Vali Işık, “ Adıyaman’da görevi başladığım dönemin basını ile şimdiki basın arasında çok önemli fark var. Basın kuruluşlarımız kendisini son yıllarda kendisini çok geliştirdi. Kamu kurum ve kuruluşların yaptıkları hizmetlere basın mensuplarımız, her zaman olumlu yaklaştı. Zaman zaman yapılan yapıcı eleştiriler ise, bizim hatalarımızı görmemize vesile oldu. Adıyaman basını Türkiye’de örnek olacak bir hale gelmiştir” dedi.


  Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Güven’de, Adıyaman basınının sağduyulu ve yapıcı bir yayın çizgisi içersinde olduğunu belirterek, basın mensuplarına teşekkür etti.


  Gazeteciler adına konuşma yapan Mustafa Işıldak ise, Adıyaman Valisi Halil Işık ve Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Güven’in atamasından duyulan üzüntüleri dile getirdi.  Konuşmaların ardından gazeteciler Adıyaman Valisi Halil Işık ve Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Güven’e saat ve kitap hediye etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP