DOLAR 15,6495 1.08%
EURO 16,3495 1.41%
ALTIN 907,370,64
BITCOIN 4704681,54%
Adıyaman
25°

AÇIK

17:01

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Vali Kalkancı ” Devam Eden Projeleri Sonuçlandıracağız”

Vali Kalkancı ” Devam Eden Projeleri Sonuçlandıracağız”

ABONE OL
5 Temmuz 2017 10:54
Vali Kalkancı ” Devam Eden Projeleri Sonuçlandıracağız”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman’a yeni atanan Vali Nurullah Naci Kalkancı, mesaj yayınladı.

Vali Kalkancı Devam Eden Projeleri Sonuçlandıracağız

Kalkancı mesajında “Bakanlar Kurulunun 21 Haziran 2017 tarih ve 2017/10458 sayılı Valiler Kararnamesi ile atanmış olduğum Adıyaman Valiliği görevime bugün itibariyle başlamış bulunuyorum. Bu göreve beni layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza, Sayın İçişleri Bakanımıza ve Bakanlar Kurulunun saygıdeğer üyelerine şükranlarımı arz ediyorum. Kadim medeniyetler şehri, kutlu sahabenin diyarı, eşsiz hoşgörü kenti ve birlikte yaşama mefkuresinin dirlikte ve kardeşlikte olduğunun en güzel örneklerinin yaşandığı Adıyaman ilimize Vali olarak hizmet edecek olmanın onur ve mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda bu şerefli görevin ağır sorumluluğunun da farkında olduğumu ifade etmek isterim. Yaratıcının tüm cömertliğini sergilediği bereketli topraklara sahip, binlerce yıllık kültürün harmanladığı, Güneydoğu Anadolu Bölgemizin bu huzur ve hoşgörü kentine, üstün görev anlayışı içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte “Önce İnsan” şiarıyla mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışacağız. Böylesine eşsiz bir kente hizmet ederken, vatandaşı merkeze alan hizmet anlayışımızla Adıyaman’a ve Adıyamanlı hemşerilerimize etkin ve süratli bir şekilde hizmet verebilmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

– EL ELE VERİP BURAYI KALKINDIRACAĞIZ

“Adıyaman’ın sosyal, kültürel ve ekonomik alanda çok daha iyi yerlere gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, başta olmak üzere tüm kent dinamikleriyle diyalog halinde el ele, kol kola, gönül gönüle yürüyeceğimizden emin olmanızı istiyorum.” ifadelerini kullanan Kalkancı, şöyle devam etti:

“Bugüne kadar başlanmış, devam eden ve planlanan bütün projeleri titiz bir şekilde takip edip sonuçlandırırken, halkımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan çok sayıda yeni projeleri de inşallah en kısa sürede planlayıp hayata geçireceğiz. Bu bağlamda, bu ulvi görevi devir aldığım meslektaşım Sayın Abdullah Erin Valimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, yeni görev yeri olan Şanlıurfa ilinde başarılar diliyor, tüm Adıyamanlı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP