DOLAR 18,0876 0.04%
EURO 18,1625 -0.57%
ALTIN 1.015,73-0,51
BITCOIN 384453-2,44%
Adıyaman
32°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Yavuz Selim İlköğretim Okulundan Yıl Sonu Gecesi

Yavuz Selim İlköğretim Okulundan Yıl Sonu Gecesi

ABONE OL
28 Mayıs 2008 17:29
Yavuz Selim İlköğretim Okulundan Yıl Sonu Gecesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ferhat Yılboğa’nın haberi…
yavuzselim (2)Yavuz Selim İlköğretim Okulu tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen şiir ve müzik dinletisi her yıl olduğu gibi bu yılda beğeni topladı.

Halk Eğitim Merkezi Salonunda düzenlenen Yavuz Selim İlköğretim Okulu Şiir Dinletisine Milli Eğitim Müdürü Hasan Alaköse, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Bozkurt, öğrenciler, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Şiir ve Müzik dinletisi gecesinin açılış konuşmasını yapan Yavuz Selim İlköğretim Okulu Müdürü Bekir Tunç, “Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelmiştir. Yavuz selim ilköğretim okulu eğitim ve öğretimin yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle de başarı sağlayan okullarımızdandır.

“Medeniyet Şahikasının Merdiveni Sanattır’ diyen Atatürk’ün bu özdeyişini prensip edinerek sanat ve kültür etkinliklerine gereken önemi verip çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal. Topluma yarlı irfanı hür vicdanı hür nitelikli bireyler olarak yetişmesinde özveri ile çalışmaktayız. Saygıdeğer veliler, bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı en iyi şekilde eğitip hayata hazırlama konusunda    öğretmenler ve yöneticiler olarak üzerimize düşen görevi yaptığımıza inanıyorum. Siz değerli            velilerimizin       yoğun   işbirliği ve öğretmenlerimizin özverili çalışmaları sonucu öğrencilerimizin başarısı artarak devam etmektedir. bu bağlamda 2006-2007 öğretim yılında 94 öğrencimiz çeşitli ortaöğretim kurumlarına girmeye hak kazanmıştır” diyerek şunları söyledi:

“2007-2008 öğretim yılında halkoyunları ekibimiz bölgede birincilik almış ve Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmış ilimizin tek okuludur. Bu benim eserim proje yarışmasında ilimizi Ankara’da Türkiye birinciliğinde temsil etmeye hak kazanan okul yine yavuz selim ilköğretim okuludur. Okulumuzun her türlü başarısında katkılarını göz ardı etmediğimiz saygıdeğer velilerimize ve özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Hazırlanan şiir dinletisi ve müzik şöleninde emeği geçen başta müzik ve Türkçe öğretmenlerimize ve görev alan diğer arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Görev alan öğrencilerimizi candan kutluyor başarılarının devamını diliyorum”

Yapılan açılış konuşmasının ardından Yavuz Selim İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından sergilenen skeçler ve okunan şiirler katılıcıların beğenisini topladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP