DOLAR 17,9643 0.51%
EURO 18,5901 0.9%
ALTIN 1.034,800,50
BITCOIN 4410022,53%
Adıyaman
35°

AÇIK

20:18

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Yetiş’ten, Hüseyin Şen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yetiş’ten, Hüseyin Şen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

ABONE OL
19 Kasım 2012 12:51
Yetiş’ten, Hüseyin Şen’e Hayırlı Olsun Ziyareti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ak prt02302AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M.Murtaza Yetiş, Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş göreve yeni atanan Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hüseyin Şen’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarete; AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş’in yanı sıra, Sağlık İl Müdürü Mehmet Emin Taş, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.
Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş şunları söyledi. “Türkiye’de AK Parti’ye kadar özellikle 80 yıl boyunca cumhuriyetin sadece laiklik ilkesi üzerinde duruldu. Son 10 yılda bu cumhuriyetin bir sosyal hukuk devleti sosyal devleti olduğu da hatırlandı, yapılan icraatlarla ortaya konuldu. Özellikle sağlık imkanlarını sosyal hukuk devleti ilkesi ile ortaya koyan AK Parti, vatandaşın yanında daha fazla yer alarak, devlet millet bütünleşmesine olumlu katkılar sundu. Sağlık hizmetlerinde vatandaşının her tür rahatlığı için çalışan, vatandaşının yanında olan bir Türkiye Cumhuriyeti var şimdi. Bu hizmetlerde çıtayı olabildiğince yükselttik. Bir zamanlar gelişmiş ülkelerde olan ve bize hayal gibi görünen hizmetler AK Parti ile birlikte sıradan hizmetler haline geldi. Sağlık Bakanlığı, özellikle genel sağlık sigortasıyla beraber, daha ciddi bir çalışma içerisine girdi. Hamdolsun; bugün tüm vatandaşlarımız hem özel sağlık kuruluşlarından hem de kamu kurumlarından çok ciddi hizmetler alabiliyorlar. Çok daha ciddi maliyetler gerektiren hizmetler hiçbir ücret alınmadan Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor. Sağlık alanındaki bu iyileştirmelerden sonra profesyonel bir şekilde bir yönetim anlayışına ihtiyaç vardı. Bu anlamda Kamu Hastaneler Birliği kuruldu. Kamu Hastaneler Birliği Türkiye’ye özgü bir model. Sadece zamanını  bu işe veren değil özelikle bu işe gönlünü veren  arkadaşlarımızın ortaya koyacakları hizmetlerle bu iş daha ileri seviyeye taşınacaktır. Bu çerçevede Adıyaman’da da yeni bir yönetim oluşturuldu. Bütün arkadaşlarımız Adıyaman’ı çok yakından tanıyan ve daha önce de güzel hizmetler veren arkadaşlarımız. Onlara yeni dönemde de başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretle ilgili memnuniyetini dile getiren Dr. Şen ise, “Başka milletvekilimiz Dr. Murtaza Yetiş ve değerli arkadaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yapacağımız hizmetlerde Ankara’dan destek bekliyoruz ve bu desteklerini vereceklerinden eminiz. Biz de bu destekler ile birlikte mesaimizi amatör bir ruhla profesyonelce çalışarak, Adıyaman halkına sağlıkta hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunmak için gayret göstereceğiz” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP