DOLAR 17,9391 0.36%
EURO 18,5731 0.82%
ALTIN 1.035,420,56
BITCOIN 4423322,48%
Adıyaman
37°

AÇIK

17:06

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Yetiş Uluslararası Eğitimciler Derneği’nin 2. Eğitim Şurasına Katıldı

Yetiş Uluslararası Eğitimciler Derneği’nin 2. Eğitim Şurasına Katıldı

ABONE OL
4 Aralık 2012 16:27
Yetiş Uluslararası Eğitimciler Derneği’nin 2. Eğitim Şurasına Katıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

uluedAk Parti Adıyaman Milletvekili Dr.M.Murtaza Yetiş, Milletimizin Değerleri İle Barışık Olmayan Ve Bu Değerlere Düşman Olanlarla Mücadele Etmeye Devam Ediyoruz

    

Uluslararası Eğitimciler Derneği’nin 2. Eğitim Şurası’na katılan AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr.M.Murtaza Yetiş” Milletimizin değerleri ile barışık olmayan ve bu değerlere düşman olanlarla mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz.”dedi.

 Bu yılki teması “Değerler Eğitimi” olan Şura Ankara Kocatepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 Konferansa İDSB Türkiye Temsilcisi Ali Kurt, Hayrat Vakfı Mütevelli Üyesi Bülent Güner, Salim Köse, Mustafa İnal gibi eğitimci yazarların katıldığı  Şura’da Türkiye’de eğitimin sorunları masaya yatırıldı.

Şura’da bir konuşma yapan Yetiş, “topyekun toplumsal bir kalkınmanın ancak değerlerimize sahip çıkılması ile gerçekleşeceğini “söyledi. Eğitimin çok boyutlu ele alınması gerektiğini ifade eden Yetiş, değerlere bağlı bir eğitim anlayışının yeni nesillerin, köklü medeniyetimizi geleceğe taşımada asli rol oynayacağını belirtti.4 4 4 eğitim sisteminin sahip olduğumuz değerlerin yeni nesillere aktarılmasında büyük bir işlev göreceğinin umduğunu söyleyen Yetiş konuşmasını şöyle sürdürdü.

“AK Parti ile birlikte birçok alanda milletimizin yararına değişimlere imza attık. AK Parti milletimizin değerlerinden beslenerek geldiği için her gün istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Milletimizin değerleri ile barışık olmayan ve bu değerlere düşman olanlarla mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Değerlerimize sahip çıkarak  tekrar o özlediğimiz medeniyete kavuşacağız. Bundan milletimizin endişesi olmasın. Değerler üzerinden üretilmeyen hiçbir şey anlamını bulamaz. Yeni anayasa sürecinin de yine sivilleşme anlamında değer odaklı bir metin haline gelmesi gerekiyor. Bugüne kadar milletimizi aşağılayan, değerlerini hor gören vesayetçi anlayışlar bu ülkeyi yönetmede etkili oldular. Fakat AK Partimizle birlikte milletin değerlerinin öne çıktığı, sahiplenildiği yılları yaşıyoruz. Bunun için de şükrediyoruz.”

Bu tür çalışmaların önemli olduğunu belirten Yetiş, Şura’nın hayırlı sonuçlar vermesi ümidiyle, tüm organizatör ve katılımcılara teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP