DOLAR 17,9425 0.39%
EURO 18,5992 0.96%
ALTIN 1.032,950,32
BITCOIN 4431132,65%
Adıyaman
37°

AÇIK

17:06

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Yurtkur’a Sami Köroğlu Atandı

Yurtkur’a Sami Köroğlu Atandı

ABONE OL
28 Kasım 2012 17:02
Yurtkur’a Sami Köroğlu Atandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

yurtkurAdıyaman Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğüne Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Biriminde görevli Coğrafya Öğretmeni Sami Köroğlu atandı.

Dün göreve başlayan Köroğlu, Yurtkur’un öğrencilere hizmet eden bir kurum olduğunu belirterek, “Bize emanet edilen çocuklarımız, bizlerin misafiri olarak en güzel şekilde ağırlamak, onların sorunlarını en aza indirmek, Adıyaman’dan gittiklerinde de burayla ilgili güzel anılarının olmasına katkı sağlamak için çabalayacağım. Bugüne kadar görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, çıtayı daha yukarı taşımayı görev bileceğim” dedi.

Köroğlu Kimdir?
Adıyaman Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü’ne atanan Sami Köroğlu, 1973 Adıyaman-Kâhta doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kahta’da tamamladı.
1996 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Coğrafya Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Adana Kozan L. Ali Şadi Çelik İlköğretim Okulunda Coğrafya Öğretmeni olarak göreve başladı.
Askerlik görevini 261. Dönem Yedek Subay olarak Malatya’da tamamladı.
1999 yılında Kozan Anadolu Lisesine geçti. Bu okulda 6 yıl, 2005 yılından itibaren Fatih Anadolu Lisesinde 2 yıl çalıştıktan sonra, Eylül 2007 Adıyaman Fen Lisesi, Mart 2009 tarihinden itibaren Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimdeki görevine devam etti
Coğrafya öğretimine yönelik hazırladığı Web Sitesi, çeşitli yayınevlerine hazırladığı kaynak kitaplar, tamamlanmış olan Coğrafya 9 Yardımcı Ders Kitabı, ÖSS Coğrafya Hazırlık Kitabı mesleki çalışmalarını oluşturmaktadır. Değişen coğrafya müfredatı çerçevesinde gerek müfredat, gerekse de hazırlanan coğrafya kitaplarıyla ilgili çalışmaları olmuş, TTK tarafından değerlendirilmiştir.
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde proje uzmanı sıfatıyla çeşitli projelerde koordinatör olarak görev almış, İŞKUR Denetleme Kurulundaki görevi devam ederken, pek çok projede denetleyici olarak çalışmalarına devam etmektedir. Köroğlu, evli, bir erkek bir kız iki çocuk babası.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP